» »

nemški xp - ali je možno?

nemški xp - ali je možno?

samo112 ::

Ta vikend sem v avstriji kupil prenosnik HP.... , naloženi so windovsi xp- seveda nemši, sedaj me zanima če je možno dobit kje language pack da bi prek njih posnel npr. angleški jezik. Hvala za odgovore!

PaJo ::

Ni mozno, drugo jezikovno razlicico lahko das le na angleske. Resitev ti je reinstal windowsov z anglesko retal verzijo in istim kljucem, obicajno to deluje komot:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

samo112 ::

A to misliš , da pač izberem na začetku repair pa izberem english?

scorpioxx ::

to pa tut mene zanima ker imam cist isti problem

Tr0n ::

Ne, rabis angleske Windowse, kjer potem za aktivacijo uporabis kljuc iz te nemske verzije.

scorpioxx ::

Jst sem probal tako samo mi ni sprejelo kode, sedaj pa sem si namestil cisto druge wndowse. Zanima pa me se ali se da enkrat ko namestis windowse zamenjat kodo?

PaJo ::

Da lahko uporabis kodo rabis OEM ali Retail winse, ne velajo piratski "corporate", ker je drugici key. Ne da se pa spremenit kljuca, vsaj jaz ne vem nacina kako bi ga.
Tezava se ti lahko pojavi pri iskanju gonilnikov, ker teh ne dajo vsi proizvajalci na voljo in so samo integrirani v recovery particiji oz. cd-ju;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

simnov ::

kontaktiraj microsoft slovenija pa povej

scorpioxx ::

jest sem kontaktiral microsoft pa so rekli da se obrnem na prodajalca, tko da ne bo nic iz tega...

PaJo ::

Teden dni nazaj sem naredil podobno instalicajo na enem Sony notebooku, uporabil sem OEM anglesko verzijo XP-jev in jim dal kljuc iz Sonye-ve nalepke, pa je aktivacija delovala cisto komot. Deluje tudi updejt in vse, torej popolnoma delujoci sistem.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Office

Oddelek: Pomoč in nasveti
172799 (1917) opeter
»

Kje kupiti originalni Windows?

Oddelek: Pomoč in nasveti
427639 (5662) Machete
»

Licence Win XP ter 7

Oddelek: Operacijski sistemi
121489 (1331) fosil
»

Win XP re-install

Oddelek: Operacijski sistemi
102226 (1800) Jakka
»

Ali velja licenca WinXP home v ital. jeziku tudi za angl. verzijo?

Oddelek: Operacijski sistemi
151939 (1472) nurmaln

Več podobnih tem