» »

Kateri tiskalnik za 25kSIT ?

Kateri tiskalnik za 25kSIT ?

SHARK ::

Kateri tiskalnik za ceno pod 25kSIT mi priporočate v nakup? Ali ima kdo slučajno kakšne izkušnje z tiskalnikom DeskJet HP845C (cena 21.900 SIT)? Kaj pa z tiskalnikom DeskJet 656C (cena 19.400 SIT)? Hvala za odgovore.
Rešitev je enostavna, samo videti jo je treba !!
  • spremenil: SHARK ()

Marjan ::

Kupi takega ki ima najcenejše kartuše. (Iz lastnih izkušenj :()

Imam HP deskjet 600 in ena ČB kartuša stane 9.000 sit! Za popizdit!

Pol sem kupu pa kartušo za isti tiskalnik samo ni bla od HP podjetja, (za 6.000) mi je pa tko grdo tiskal da je za popi****!

:(

BustA ::

Imam doma lexmarka 3200 za 19k in mi je zmanjkalo črnila, barvna kartuša pa se še nekako drži. Cena obeh kartuš je pa 18k. Tko, da vrjetno sploh ne bom kupil kartuš, ampak kar nov tiskalnik.:D

Kartuše pa ima najceneje epson, če se ne motim črna ~6k, barvna pa odvisno od modela od ~5k do ~7k.
Devide Et Impera

Lime ::

Če boš bolj tiskal tekst, vzemi hp, če pa bolj slike, pa Epson.
Cene kartuš niso ne vem kaj pomembne, saj je za Epsona črna cca.4k sit, za hp pa 8k sit, vendar narediš z Epsonovo kartušo do 300 izpisov, s hp-jevo pa do 500 in še, če se ti zasuši glava, zamenjaš samo kartušo.
Kompatibilne so še cenejše, vendar ti jih v garancijskem roku ne priporočam!

Loki ::

ce se ti pri epsonu posusijo glave, ga bos moral peljat na servis (preventivno pomaga printanje ene par strani na mesec), pri HP-ju bos pa moral menjat sam glavo.

Ne kupovat epsona serije 4xx (se mi zdi, da 460 je tanov), ker je nepopisno grd (neestetski - sem videl na lastne oci v basingu).

Han ::

HP 845C. Imam 840C in sem zelo zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385252 (4152) KoKi
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433766 (3190) TheJack
»

tiskalnik do 20k

Oddelek: Kaj kupiti
11973 (806) Arthur
»

Kateri tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
7780 (655) [Eraser]
»

HP DeskJet 920c ali Epson C60?

Oddelek: Kaj kupiti
162033 (1822) Jux

Več podobnih tem