» »

Super Pi se sesuje pri nenavitem računalniku

Super Pi se sesuje pri nenavitem računalniku

The B ::

Živjo!

Včeraj sem sestavil nov sestrin računalnik (P5B Deluxe, 6400, 2Gb good ram, Big Typ). Windowsi so se naložil brez težav. Danes pa za foro (da vidim kakšne bojo temperature) poženem dva super Pi-ja in en vedno takoj javi napako "NOT CONVERGENT IN SQR05"! Temperature so bile okoli 35°C (v sobi ni blo preveč toplo) merjeno s CoreTemp. Kaj pa zdej???

LP,
B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

Husqvarna ::

Naredi memtest. Lahko da je kaj narobe z rami.

JIM22 ::

Nič ni narobe. Men tud ne delata dva super pi naenkrat(pri ne navitem in navitem enako). Vsak posebaj pa dela ok. V task menegerju nastaviš na super pi, desn gumb set affinity in tam zbereš če hočeš da dela samo eno jedro ali oba(maš opcije cpu 0 in cpu 1). Tam probaj nastvit en super pi na cpu0 in drug super pi na cpu1, pa boš vido če delata dva super pi-ja. Pri men ne deluje. Vsak posebaj pa brez problema na 3800mhz 32mb.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

jest10 ::

A imaš 2 istalaciji SuperPija? Ali obakrat zaganjaš eno samo? V drugem primeru jasno da je napaka, ker obe hkrati pišeta v isto datoteko.
Za poganjanje dveh SuperPijev rabiš za vsakega svoj direktorij!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

The B ::

HVALA!! Sm se res ustrašu da bo treba podirat. Sem pa zagnal vse od Orthosa do Windows in 86+ memtesta in vse dela brez napake.

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

JIM22 ::

Ja dve instalaciji(oz. dva različna super pi sta pognana) morata bit, sem mal prej sprobal in deluje.
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SuperPI (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
714422 (2760) LordTado
»

super pi error

Oddelek: Navijanje
371711 (1228) tiborrr
»

Navijanje Dual-Core Opteron 939

Oddelek: Navijanje
413174 (1566) umax
»

AMD vs.INTEL P4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
603483 (2472) Daliborg
»

4GHz so padli !

Oddelek: Navijanje
423594 (1641) LittleDevil

Več podobnih tem