» »

Aion

Aion

««
6 / 17
»»

Rotaidal ::

Povem samo ker si rekel VSI mmoji. Pa mislim, da pri WARu in Lotr online tudi, tako da...

Buggy ::

...saj konec koncev ni vazno kje so pustili dati notri fake stevilko in kje ne (AOC sem registriral z testno stevilko), gre za princip kreiranja racuna. Sedaj mi je skatla vredna 40€ pac neuporabna, ceprav pise 30 dni igranja vkljucenega.
Nekako tako kot bi kupil avto, ki je ze registriran za tekoce leto, kljuce od njega bi pa dobil sele, ko bi se izjasnil v kaksnem obsegu in kje bom naslednje leto vzel zavarovanje in to tudi potrdil z rezervacijo.
Torej je se kaksno drugacno ozadje za tem kot samo nategovanje folka? Mimogrede po koncanem obdobju placila, ki ga izberes so do igralcev se tako uvidevni, da ti nic ne tezijo s tem, ce zelis se naprej igrati in si na spil morda pozabil in ce zelis podaljsati podaljsasi...raje se brez tezenja kar avtomaticno se naprej trga....vse za dobro uporabnika :)

No saj nima smisla, pac sistem se mi zdi zgresen oz najmanj nategunski in to je zgolj moje mnenje. Vem da je to tipicno za online tip iger, zelel sem zgolj izvedeti smiselen razlog, ki ga imajo za taksno pocetje.

Tr0n ::

Vcerajsni poiskus zavzetja forta na Elyos strani, server Perento.



Medtem je guildoma RusCorp in Eva Vix na asmo strani ze uspelo zavzeti dva forta.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tilen ::

Kakšen je kaj FPS drop v tej gruči? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

Je kr ja. :)

Snegec ::

Odvisno od mašine in nastavitev.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

tom-182 ::

Na kerem serverju ste?:D
Asus p8h77-m pro // intel i7 2700k // 280x // 8GB // Benq XL2411z @144hz

Snegec ::

Na več serverjih.

Gorgos, Spatalos, Castor, Perento
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Bolf3nk ::

A je to res?

Najbolj vseč pri tej igri mi je da kupiš čas ki ga boš igral in ne tako kot pri wow, ki plačaš čeprav ne igraš igre

Tr0n ::

Ne, to je samo za chinese userje/serverje.

Tilen ::

Danes recimo čakam od 14:00 2 uri in x minut, bil prepozen na login screenu in čakal spet od 16:30 do 19:00 kjer sem spet zamudil za par minut in glej ga zlomka, spet čakam, 2h 52min...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Snegec ::

Temu se pa reče uspeh pri levelu 26.

Tisti, ki igrajo Elyos-e bodo že vedeli zakaj. No, pa Asmodiani tudi.

O_O

Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Tr0n ::

3x phys crit slot? To pac ni problem. :)

Tilen ::

To orožje je od questa? 8-O Kateri quest pa je to? Lahko tut bow dobiš? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tr0n ::

Aion Armory FTW.

Pri lvl 30 dobis par cool blue item questov.

Snegec ::

Tr0n. Govora je o level 26 questu, ki te odpelje v Heiron, če si Asmodian ali pa v Beluslan, če si Elyos ;)

To, da pri levelu 30 dobiš kveste za weapne, je vredu.. med drugim so bili tudi člani Titans legiona, ko so nas chejsal čez džunglo ko smo šli do NPCja ;)
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

nuclear ::

Kolko je igra zdaj original, in koliko se mesečno plačuje?
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mipe ::

Kaj res ne znajo več delati unikatnih MMOjev?

Snegec ::

Kaj res ne znajo več delati unikatnih MMOjev?


Definiraj "unikaten MMO".
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Mipe ::

Originalen vsaj po izgledu vmesnika, borbenem in napredovalnem sistemu, da ne omenjam kvestov. Kolikor opažam, ni skoraj nič originalnega. Kje je inovacija?

Vse preveč spominja na WoW, Lineage, EverQuest in tako naprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Aramis ::

Ja vsak kopira tisto kar je dobro. Tisti ki pa kaj sprobajo novega, pa propadejo.

Mipe ::

Zato pa je vsak Final Fantasy od petke naprej propadel. So namreč v vsaki reinkarnaciji probali nov sistem, za razliko od serij recimo Dragon Quest, kjer se držijo iste zasnove kot pijanec plota.

Ja, pa kaj še. Dobra implementacija novih idej se dobro prodaja, ker smo ljudje pač po naravi radovedni in radi probamo kaj novega, da bi popestrili dolgočasno enoličje. Če kaj propade, bo to zaradi slabe oz. nekonkurenčne implementacije.

Kar se dostikrat zgodi pri inovacijah. Kakor že pravijo... just throw stuff at the wall until something sticks on.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Snegec ::

Vse preveč spominja na WoW, Lineage, EverQuest in tako naprej.


Se ti ne zdi, da ponavadi MMO-ji ali igre istega proizvajalca zgledajo nekako v istem stilu? :)

Edit: Hvala bogu, da je podobno EverQuest-u. Tako ali tako je bil EverQuest daleč najboljši MMO zadnjih 15ih let. WoW mu niti približno ne prileze niti do gležnjev.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Snegec ()

Tr0n ::

Asmo fortress zerg rush. :)


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Rotaidal ::

Tr0n, kakšni so bili fps tu? :)

Tr0n ::

FPS se ni bil tak problem, problem je crashiranje spila. Ko je guzva se ti vse ustavi in potem spil crashne.

In to skoraj vedno.

Se bodo morali malo fixat tole.

Tilen ::

FPS se ni bil tak problem, problem je crashiranje spila. Ko je guzva se ti vse ustavi in potem spil crashne.

In to skoraj vedno.

Se bodo morali malo fixat tole.


Kakšen pa je gaming rig? Kolikor sem preverjal mi crashne ko doseže peak 3.2GB zasedenega spomina :O
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

Ja, tam nekje okoli 3 GB zadeve zmrzne. C2D 3 GHz, 4 GB RAMa.

Zgleda kot kaksen memory leak.

Tilen ::

32 bitni sistem?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

W7 64.

tt2 ::

Kaj res ne znajo več delati unikatnih MMOjev?


Haaaa? Samo poglej NcSoft koliko unikatnih špilov so imeli: City of heores/vilians, Auto Assault, Tabula Rasa... in koliko od tega se jih je obdržalo? le peščica :D

Snegec ::

Nekih novosti na trgu MMOjev ne boš srečal, ker so mnogi brcnili v temo, ko so šli delat nekaj novega.

Enostavno, od uspešnih MMOjev, ki se držijo na trgu pobereš najboljše in dodaš malce inovacije. Ter upaš, da bo publika sprejela tvoj izdelek.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Snegec ::

Tako. Pa smo spucali Fire Temple :)

In pod "spucali" mislim, pobili vse kar je bilo za pobit :)

2uri 45min clearanja vsega :) Funniest shit ever. Še screenshot tik predno smo ubil Kromede-ja ;)
Aha.. to translata v končni fazi v 3.4mil experienca, 7 zelenih Flame itemov in nevemkolk ostale šare ;)

Zadnji mob v instanci.

Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

PARTyZAN ::

37 templar? A ni tko ... precej cel party rahlo visok lvl za to instanco? :P

Snegec ::

37 templar? A ni tko ... precej cel party rahlo visok lvl za to instanco? :P


Niti ne. Mobi so minimalno lvl34, po večini 35 in 36, kar za DPS pomeni kar veliko razliko. Še posebej, če je šef svoja rare različica, ki ima 5% šanse da dropa orange weapon in 95% šanse da ne dropa ničesar, k je 37 5star Hero mob.

Drugače, smo šli pa Full clear zarad tega, ker je Templar rekel "I've been doing FT bossruns since level 32 and I've not seen the entire FT at all. I want a full clear." In smo šli. Ker na bossrunu ubiješ 10-15 mobov, tolk da prideš do finalnega šefa in ga počiš. 20-30 minut, potem pa ven pa nazaj notr.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

sparklyslo ::

Razmišljam, da bi začel igrati.

Za tiste, ki že nekaj časa igrate:

Kako se vam zdi, so kakšne slabosti, s časoma rata dogločasna?

Kakšna je sedaj čakalna vrsta, je še treba čakati več ur ?

Kater strežnik izbrati, kater class bi izbrali, če bi sedaj začenjali znova?

PARTyZAN ::

Spatalos - Elyos
Gorgos - Asmodian

Čakalnih vrst ni več. Pri lvlu 36 se zaenkrat še ne dolgočasim :P.

Klasa? Kar ti najbolj paše. Čeprav je tudi res, da so v open pvpju in Fortress siegih vsi meleeji precej neuporabni :P.

Snegec ::

Čeprav je tudi res, da so v open pvpju in Fortress siegih vsi meleeji precej neuporabni :P.


Nja.. nebi se čisto strinjal. Do neke mere ja, če gledamo melee vs. karkoli ranged v open pvp-ju.

Pri nas je open PvP grupa vedno vsebovala vsaj enega Templarja, če ne celo dva. Se da efektivno ubijat folk, ko Templar z Inescepable Judgmentom pulla v gručo drugih melee-jev od koder pač ne prideš živ ven :P Ko dva templarja sodelujeta z IJ-jem, se da pullat folk dost stran, da jim tudi potioni ne koristijo več.

Tako, da je treba malce taktizirati.

Pri Fotress siegu je pa pač tako kot je. Že v starih časih srednjega veka, so pri sieganju največ delali ranged/siege weaponi ;) Pešadija je bila bl kanon futr.

Edit: Aha. Jaz in še nekateri znanci smo na Perento - Asmodian.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Snegec ()

Good Guy ::

ste me čist prepričal pa bom tut jst začel mal gejmat tole...

na kterih serverji se kj splač igrat-da je dost slovencev gor?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

PARTyZAN ::

Mipe ::

Tile screenshoti so neverjetno podobni WoW screenshotom...

jlpktnst ::

Mene pa bolj spominja na L2 pa vmesnik na GW kar sem pač igral prej :P

Drugače pa če koga zanima igramo na Telemachus asmodiane (legion trenutno 24 slovencev, vent, forum in raste). Če se kdo odloči it sem -> Kete/Kamnik/Vanquish/Thesilos za join. Trenutno se rabi mogoče gladiatorje pa spiritmasterje (ker mamo vsakega po 1), lahko pa tudi karkoli drugega ker smo drugače dosti balanced. Clerici mogoče malo nizek lvl samo gre.

Ja, igro trenutno ne pestijo več čakalne vrste, je pa kriza včasih s crashi. Kakor komu. Nekaterim konstatno riba zadeva drugim dela pa čist ok večino časa. Najbolj seveda gužva ja. Shift+F12 sklopi vse PC-je, samo postane igra kar malo prazna s tem :)

Zakaj bi bili meleeji neuporabni pri masovnih pvpjih? Pešadija je mogoče res kanonfutr, samo brez kanonfutra padejo dragocene enote prehitro. Če bo igra zbalancirana dobri (nisem še tako daleč samo zaenkrat dobro kaže), potem bo masa magov padla proti balanced grupi. Sicer so bile že od nekdaj debate specialized vs. balanced...

Za FT je pa dobro vedet da pred 34 raje ne kaj brskat tam. Sem sicer že prej poskušal samo ni ravno smiselno. Mogoče od 32 če že moraš, samo recimo da imaš pri 32 par ljudi lvl 38 not v grupi. Enostavno dobiš po 1-2k exp... kar je tako malo da je bolje solirat.

edit: Legion link :P http://uk.aiononline.com/livestatus/cha...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jlpktnst ()

Outsajder ::

A to imate vsi originale doma?

Tr0n ::

He? :)

ahac ::

Ja, verjetno. Drugač pa ne bi mogl igrat, a ne?
No.. če so na Steamu kupil potem nimajo škatle doma.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tilen ::

Tako je. Vsi imamo originale.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tilen ::

Kaj pravite o tem skillu, ki ga dobi cleric pri lvlu 40 :


Word of Destruction I
Deals 752 magical fire damage to a target within 25m of you and up to 12 enemies within 20m of the target, and inflicts an additional 655 damage on them every 3 sec for 57 sec, decreasing all healing they recieve by 50%.

>:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

Nic, ker smo nehali igrat Aion. :)

Prevec boring in generic.

PARTyZAN ::

@Tr0n: Mnenja MMO turistov so irelevantna :P
««
6 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre ki lahko zrušijo vladavino World of Warcrafta

Oddelek: Igre
416021 (2171) Dpool
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713709 (7019) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
333668 (3108) bdoxx
»

Wow vs Aion

Oddelek: Igre
111397 (812) stražar
»

World of Warcraft patch 3.3: Fall of the Lich King

Oddelek: Novice / Igre
223754 (2640) FireSnake

Več podobnih tem