» »

Letalske in vesolske igre ?

Letalske in vesolske igre ?

T0MA2 ::

Torej zanima me, ce me poznate kksno pametno ( novejso ) letalsko simulacijo, ali pa kaksno igro, kjer z ladjo letis po vesolju in strela na bad guye :D. Torej rad bi letel :D

Mavrik ::

Najboljša vesoljska simulacija je še vedno Freespace 2. Poišči Freespace 2 Open, ki ima nadgrajeni pogon in je čist zastonj.

Kar se pa tiče letenja: IL-2 Stumovik in njegovi dodatki za WW2 letenje ter LOMAC za moderne zračne boje.
The truth is rarely pure and never simple.

PARTyZAN ::

Freelancer.

destroyer2k ::

Flight simulation x

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

suntrace1 ::

Falcon4 AF, sam dvomim, da si boš toliko časa vzel za študij te igre.

Highlag ::

Wing commandr Prophecy. Delalo na W98. Mislim, da na XP jih ne dela več. Žal. :O Drugače pa si letel z različnimi ladjicami z različno opremo, dogfighti z mnogoterimi sovražniki ...... Tudi proti velikanskim ladijam ..... Joystik obvezen..
Never trust a computer you can't throw out a window

Zheegec ::

Ja, kaj podobnega Freespace2 še vedno ni prišlo na trg... škoda, ker je špil res zakon.

Dobiš ga zastonj na torrent straneh ( klik), TUKAJ imaš pa link do FS2 Open. Downloadaj & inštaliraj & uživaj 8-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

T0MA2 ::

Kksnih novejsih iger pa ni al kaj, ker te sm vecinoma ze obrnu :D

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Mercenary ::

Rab bi letel huh? Pol pa morš probat Darkstar One: (je sicer že eno leto uzuni, sam ziher še nisi je špilu)
klik

Na voljo maš eno ladjo (Darkstar One) katero lohka po mili volji upgredaš z 20 upgread-i. Na voljo je več kot 300 sistemov, 6 različnih ras. Tvoja glavna naloga je da najdeš od tvojga fotra morilca, in pri tem rešiš galaksijo pred raso Sk'aa.
Pol pa je še veloko število orožja, izstrelki, boljša oprema, ...


Minimum System Requirements:
Intel/AMD 1.6 GHz
Windows XP (32Bit)
512Mb RAM
DX9 Compatible 128 MB Graphics-card

Pol pa še Space Force : Rogue Universe klik
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

T0MA2 ::

hvala za vse predloge, ze veselo leecham :D

Jst ::

Ein Q: tale Darkstar One, se da špilat na gamepad? Kakšen je nadzor?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Nagi Bator ::

S Freelancerjem sem prezivel lansko zimo, letosnjo bom pa verjetno z Darkstar One. Ampak Freelancer se zmeraj noce dol z diska :D

Mercenary ::

tale Darkstar One, se da špilat na gamepad? Kakšen je nadzor


Za game pad nism ziher...velik je tipk na tipkovnici - bližnic, kere rebiš pri bojevanju, in če jih na game padu nimaš, si bolj ko ne zmrznu... Z joystikom ga lahka, pa seveda z miško. Na voljo maš 3 zunanje in 3 notranje poglede...

S Freelancerjem sem prezivel lansko zimo, letosnjo bom pa verjetno z Darkstar One. Ampak Freelancer se zmeraj noce dol z diska


Na internacionalnem forumu, (zgoraj dani link) je velk zanimivih mod-ov. Tak da če boš še meu volje do igre, po konačani ''story line'', ti jih priporočam...:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Nagi Bator ::

Na internacionalnem forumu, (zgoraj dani link) je velk zanimivih mod-ov. Tak da če boš še meu volje do igre, po konačani ''story line'', ti jih priporočam...

Prespilal single 3x dalec v "open ended" gametime. Udaril kaksnih 5 al 6 modov skozi multiplayer. Najvec cajta freelancal v "Tekagis treasure". Se motal po TC modih (po enem v glavnem). Se zadeval s cardemine-om in polagal lustne kusarijke. Well m8 ... must get back to life again sometime :D

BigWhale ::

Freelancer je bil, kar se ekonomije tice blesav. Tudi 'flight model' je bil bolj bogi.

Jaz se nikoli nisem navelical Independence War 2: Edge Of Chaos. Trade system je malenkost boljsi, fizikalni model je pa kot dan in noc. Tukaj se space ship dejansko obnasa kot space ship in ne kot letalo. :)

Sicer pa kar se igralnosti, role playinga in kompleksnosti tice, je pa tukaj EVE Online. Dalec pred vsemi.

Nagi Bator ::

Sicer pa kar se igralnosti, role playinga in kompleksnosti tice, je pa tukaj EVE Online

Dokler dobim, teoreticno neomejene kolicine droge zastonj, oz. za enkratno placilo je ok. Ko me pa dilerji hocejo odirat vsak mesec, pa ni vec tako zabavno. Zal :\

edit:typo

Zgodovina sprememb…

steev ::

Nagi, ce si igral FreeLancerja MP, pol verjetno poznas Crasha.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

BigWhale ::

Naqi,

primerjati Freelancerja in EVE online je tako, kot bi primerjal 'stolni fudbal' s pravim nogometom. :)

Free or no free... :)

Nagi Bator ::

BigWhale
Se dobro, da v povedi nisi uporabil besede sex. :)

steev
Mi je znano, samo ne spomnim se niti nickov vseh soigralcev iz spilov kaj sele ostalih ljudi.

Postavljalcu teme pa vseeno zelo priporocam Freelancerja.
Cudi me da nihce ni omenil Beyond the red line , ko se je ze omenjalo Freespace 2.
Kot fen "Galactice" ne bom mogel mimo tega !

Zgodovina sprememb…

Tilk ::

me likes Beyond the red line.

Priporačam I-WAR2-EDGE OF CHAOS. mas tud ene par fajn modov pol, k obrneš igro.
Drugač pa StarLancer mi je bil tud zlo usec.
Tilk

Blazzz ::

X3 Reunion :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Darkstar One (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20512157 (5924) Mercenary
»

Freelancer

Oddelek: Igre
91509 (1237) The_hammer
»

Spaceforce - Rogue Universe

Oddelek: Igre
71192 (1119) Mercenary
»

ena lepa vesolska simulacija

Oddelek: Igre
312217 (1498) epicus
»

Vesoljska igra

Oddelek: Igre
172087 (1710) opeter

Več podobnih tem