» »

NewDotNet7_22.dll

NewDotNet7_22.dll

strelajasna ::

Zdravo.
Imam problem in ne vem, kako naj ga rešim:

Na drugem računalniku imam instalirano Windows Visto. Včeraj sem zgleda od nekje staknil virus in se mi je zgodilo sledeče: najprej se mi je okoli ikon na namizju pojavilo modro ozadje, pa čeprav je na namizju slika; potem mi je windows napisal, da moj računalnik ni več zaščiten, ker naj bi antivirusu (bitdefender) potekla licenca in da tudi ni vklopljen požarni zid.
Potem sem inštlairal avast! 4.7 pro in mi je najdel virus. vse viruse sam zbrisal in ponovno zagnal računalnik. Tedaj pa so se začeli problemi: že zaganjal se je nenormalno dooolgoooo (ca. 5 min - prej se mi je zagnajal ca. 1 min), ko se je (končno) na ekranu končno pojavila slika namizja, mi je računalnik javil napako, da ne more najti datoteke NewDotNet7_22.dll. Ko sem pogledal za to datoteko na internet, sem izvedel, da je to ali virus, spyware ali trojanc. Logično bi bilo, da to ni nič narobe, če ga na računalniku ni, vendar ni tako..... če zbrišem obsetilo s tem, da kliknem OK, mi računalnik dela fulllll počasi, ko nekako zaženem program, mi ga v TASKBAR-ju ne pokaže, niti v TASK MANAGERJU....

Avast mi je našel nekaj virusov, vendar sem vse zbrisal, tudi z ad-aware sem vse pobrisal, vendar računalnik ne dela.....
Tudi povezave z internetom nimam, ker mi je virus zbrisal LAN povezavo z routerjem in je ne morem ponovno vzpostaviti.

Kaj mi svetujete za narediti?

P.S.: Isto se mi je zgodilo tudi pred ca. 2 meseci z XP-ji in sem zato "preskočil" na Visto.

Sem napisal na dolgo in zelo natančno, tako da boste lahko čim bolje svetovali.

amigo_no1 ::

http://tinyurl.com/y6f23l

Jaz bi se vprašal , kako za vraga nekatim vedno uspe stakniti to sranje ??

Kot kaže admin account (in privilegiji ) NISO ZATE !

strelajasna ::

Jaz se tudi sprašujem, kako mi to uspe dobiti, pa še vedno nisem našel odgovora0:)
Kaj pa naj bi mi pomagal tisti url naslov - ne najdem nič uporabnega.

Kako naj se vsaj tega NewDotNet-a rešim. Al morem res sesut računalnik?:'(

amigo_no1 ::

Zbriši kokije od experts-exchange.com in pritisni gumb za refresh (f5) v večini browserjev
če slučajno ne vidiš odgovorov.

strelajasna ::

še vedno ne vidim nobenih odgovorov oz. mi napiše, da morem plačat "to view solution".


Mi ne moreš vsaj na kratko opisat kaj naj storim?

amigo_no1 ::

Jao, nesposobneži :\

Tukaj sem ti shranil celotno stran v MHT format (z Opero ne z IEjem :D )
http://www12.rapidupload.com/d.php?file...

MHT fajl odpri z IE-jem (še prej pa razpakiraj z 7-zip ali winrar ali Total commanderjem)

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

edit: Slovnica

strelajasna ::

hvala....bom poskusil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpiranje strani samo po sebi - z klikom na nekaj tretjega

Oddelek: Pomoč in nasveti
91477 (1051) BorutK-73
»

ali pozna kdo takšno napako v XP??

Oddelek: Operacijski sistemi
101561 (1037) Rok Nemec
»

spy-/ad-ware

Oddelek: Omrežja in internet
342416 (1956) Sadida
»

Problem pri odpiranju intenetnih strani.

Oddelek: Pomoč in nasveti
5827 (712) astras
»

ne gre vzpostavit povezave z internetom

Oddelek: Pomoč in nasveti
151019 (898) boštjan

Več podobnih tem