» »

Bližnjica v Winsih (windows+D)

Bližnjica v Winsih (windows+D)

kuglvinkl ::

Moja nova tipkovnica nima Windows tipke. Zdej, zelo sem se navadil na kombinacijo tipk windows+D (desktop) in me zanima, če se da kako prepričat winse, naj mi za ta ukaz sprejme kombinacijo recimo Alt+D.

Thnx.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 - slovenska tipkovnica in nemški znaki

Oddelek: Pomoč in nasveti
87945 (7841) dunda
»

Funkcija GetAsyncKeyState

Oddelek: Programiranje
61968 (1671) Looooooka
»

Določene tipke na tipkovnici

Oddelek: Pomoč in nasveti
71335 (1229) R33D3M33R
»

Ali obstaja kombinacija tipk (a la Ctrl+C=Copy) za novo mapo naredit?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81207 (1092) gumby
»

zamenjava za "winkey"

Oddelek: Pomoč in nasveti
81561 (1407) berni

Več podobnih tem