» »

Zunanji trid disk in prenosnik !!

Zunanji trid disk in prenosnik !!

anopheles ::

Vnesite tukaj

Vsem en lep pozdrav !!

Imam eno težavo ki jo nikakor ne morem rešit !!! In sicer ker imam prenosni PC in s tem samo 40GB trdega diska , sem nabavil še zunanjo enoto trdega diska!! In sicer nabavil sem TEAC-ov HD 250 GB !! Priklopljen je preko USB-ja na pc !! Star je približno 2-3 mes, uporabljam ga za shranjevanje datotek katere poberem dol z torrentov !! Od začetka je bilo vse v redu zdaj me pa zafrkava , da po določenem času včasih 10 min ,včasih 30 min ,včasih slabo urco dela vse normalno nakar PC sporoči neko napako da češ kao " This data has been lost " oziroma Windows -Delayed write failed " , in dodatno še napiši da kaj naj bi bilo narobe ,oziroma kje tiči napaka " This Error may be caused by a failure of your computer hardware or connection """ !!!! Probal sem vse kar mi je prišlo na pamet !!! Čudi me to da je od začetka kakšen 1,5 mes delalo vse normalno ,potem mi pa je kar naenkrat začelo metat to napako ven in HD noče delat normalno !! Vsi potrebni gonilniki so na mestu ,skratka kar potrebujem !! Uporabljam Windows Xp. Prof . SPack 2 Media Center !! Sej ni problema HD lahko vrnem ker je še v garanciji !! Lepo prosim če mi lahko kdo pomaga z kakšnim dobrim nasvetom ,oziroma če se je že kdo soočil s to napako, oziroma če kdo ima izkušnje z zunanjimi HD !!! HVALA LEPA !!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave pri nameščanju windows 10 na ASUS-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5611677 (10204) solatko
»

blue screen crash - grafična

Oddelek: Pomoč in nasveti
493464 (2667) tiggx
»

Novell Open SuSE Linux 10.1, problem z /dev/hdb

Oddelek: Operacijski sistemi
161355 (1214) simper
»

Nimam pojma kaj je tole ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
292206 (1387) Kmet
»

Trdi disk deluje počasi.

Oddelek: Strojna oprema
211741 (1464) fabi1

Več podobnih tem