» »

Imam probleme z brezplačno telefonijo Detel

Imam probleme z brezplačno telefonijo Detel

slatko ::

Torej, prijavil sem se, tudi za številko, vendar ne morem klicat nikamor, ne vem in omrežja, znotraj omrežja, nič...

Se koma mogoče sanja kaj bi lahko bil problem?

tomaz 06 ::

Katerga provajderja pa mas za internet?

Men je delal vse ok, imam pa Telemachov paket.

Soniux ::

Mogoce pa iam poporocne krče ... :D

mile ::

slatko ::

@mile: ja, to pomoč znam najti tudi sam, sem kolikotroliko pismen kar se interneta tiče. Sem dobil od pomoči tudi odgovor, problem naj bi bil v routerju. Sem odprl vse porte ki naj bi jih potreboval, zadeva še vedno ne deluje. Ampak pazi. Če se povežem preko dile-up opovezave mi pa dela. Problem more bit torej v routerju?!?! Samo kaj?? Firewall na routerju mam izklopljen, ravnotako softwerskega na Windowsih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slatko ()

Soniux ::

Pošlji jim ponovno opis težave na njihove forumu al kar kol je ze, meni so pomagali. Sicer je bla tezava bolj bedne narave no...

slatko ::

Imam pa Siol ADSL

slatko ::

Ja, sej sem že poslal, čakam na odgovor. Kaj je blo pa pri tebi narobe?

A mogoče uporablja kdo to telefonijo in ima router?

mile ::

no pol ves, kje je tezava... menjaj ruter ;)

slatko ::

Ma dobr no, če veš v čem je problem potem povej, drugače se raje zadrži ker so tvoje izjave neumne.

Pa brez zamere;(

Soniux ::

Ne, v bistvu nisem bil dosegljiv od drugih, pa sem potem ugotovil z njihovo pomocjo da sem si nekako blokiral dohodne klice ... kliknil na ikonco in je blo vse ok! Fora je bla bolj v tem da se mi ni dalo brskat pa sem probal ce njihova pomoc dela...


... sicer se bojim da ne bo nic s tega ce ti ne dela ruouter ... mogoc bo treba po novega. :\

slatko ::

Ma ne, router je drgač uredu, tut ne nek cheep shit, vse ostalo dela ok (ftp server, mail server, http server, uglavnem vse...). Tko da pomoje ni problem v routerju samem ampak v nastavitvah...

mile ::

Imaš v lokalnem omrežju ip-je, ki so temu nemenjeni

192.x.x.x ,10.x.x.x in podobno

slatko ::

Ja imam, porte sem tudi odprl za računalnik na katerem imam to storitev (v mojem primeru je to 192.168.2.101)

slatko ::

Bom naredil upgrade firmwera, mogoče bo pl dobr:\

mile ::

načeloma naj bi telefonček sam poskrbel, da je NAT na routerju skoz odprt in dodatne nastavitve niso potrebene

probaj se povezat direkt na internet ( brez routerja )

slatko ::

Naložil nov firmware, nič, brez routerja je pa vredu;(

Še vedno čakam na njihov odgovor, mogoče pa vejo kaj bi blo narobe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slatko ()

SuperHik ::

sladko:
si odprl port 5060 ?

lp
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SuperHik ()

slatko ::

Odprl sem UDP porte: 4000-5076, 15000-16000, 40000-41000. taka navodila sem namreč dobil od njihove tehnične pomoči. Pa še vedno nič...;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slatko ()

UzzI ::

Tud men bi blo všeč, če bi kdo ugotovu, kaj je problem tegale! Mam cist isti problem, so mi poslal enak meil in mi isto še zdej ne dela! Je že kkšna nova ideja?

farko ::

Kaj pa antivirusni program? Katerega imaš nameščenaga ,če maš bit defender 10 poglej še tam nastavitve in pa požarni zid.
farko

UzzI ::

Antivirus mam Kaspersky sam mislm da ni tam fore, pomoje je na ruterju, sam se mi zdi čudno, ker mi ostale zadeve vse ful lepo laufajo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Router TP-LINK TL-WR741ND kot access point

Oddelek: Omrežja in internet
101561 (1409) He-Man
»

težave z IP naslovom pri wifiju

Oddelek: Omrežja in internet
231264 (1092) norcuron
»

Router ali klicna povezava

Oddelek: Pomoč in nasveti
161220 (1050) KoMar-
»

Detelfone - zamenjava za Skype? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7616194 (9492) N-E-O

Več podobnih tem