» »

Ali so še težave z sp2 in kabelskim internetom

Ali so še težave z sp2 in kabelskim internetom

reeves ::

A kdo ve, a je microsoft pravu tiste probleme, ki jih je imel s sp2, ko ti je prekinu povezavo, če si mel kabelski net?

RedStar ::

O kakih problemih pa ti govoriš?

Jaz imam kabelsko povezavo in Windows XP Pro SP2 pa vse dela normalno.

:\

BigHugo ::

reeves: daj bolj detaljne podatke, mogoče kakšen link. V nasprotnem bo vsak mislil, da so te novice pobrane s ceste.
Sam imam kabelski internet, SP2 od beta verzije naprej pa brez problemov z netom.
LP BigHugo

JXS ::

problem, ki sem ga jaz imel je bil, da če si priklopil kabel. modem direkt na računalnik, ti net ni delal ker so winsi skoz čakali na nastavitve od modema, če si pa ročno nastavil ipje pa net tud ni delal. edin popravk ki sem ga jaz zasledil je bil nakup ruterja.;(

reeves ::

nimam linka. Na začetku je biu problem, ker (tko so mi rekl na telemachu) mam 100M lan kartico, pa 1,5M internet. sp2 je to vzel kot omejeno povezavo, kar mi je tud napisu in net ni delu. inštaliru sm popravek, pa ni pomagu zato sm dau sp2 dol. od takrat vse bp. enmu kolegu se je isto nardil, ostalim k jih poznam pa so na kablu pa ne. to se baje zgodi samo ka kablu, pa še to ne če maš router vmes. od takrat nimam sp2 ker ga nism rabu, če pa zdej update ne bo več delu, bi ga pa kr mogu met.
lp

reeves ::

jest mam modem direkt pa vse ok. winsi dobijo svoje podatke prek DHCP na osnovi MAC address od tvoje lan kartice. Če menjaš kartico morš poklicat na tekemach.

ping ::

Sem na telemachu, ko je prišel SP2 ni bilo nobenih problemov in danes ko imam router tudi ne.

JXS ::

ja jaz sem ta problem opazil na kar nekaj računalnikih, in ko sem poklical na telemach zakaj ne dela, je bil vedno odgovor da je za to kriv SP2. sicer so mi takoj povedali da je microsoft izdel popravk za ta problem in da ga dobim na netu:\
ko sem te iste rač. priklučil na ruter so brez problema dobil ipje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z internetom

Oddelek: Omrežja in internet
293295 (2746) FX6300B
»

Kako priklopit brezžični router?

Oddelek: Omrežja in internet
1116895 (16140) Tilen
»

Wirelles

Oddelek: Omrežja in internet
81204 (973) mirkuma
»

WinXp share internet-obup

Oddelek: Omrežja in internet
352058 (1544) boštjan
»

uptime interneta

Oddelek: Omrežja in internet
312315 (1742) Microsoft

Več podobnih tem