» »

Ljubljana kako do fak. za socialno delo

Ljubljana kako do fak. za socialno delo

SellAlej ::

lep pozdrav:)

spet neumno vprasanje pa vseeno:)

zanima me kako lahko pridem od glavne zelezniske postaje v LJ do fakultete za socialno delo katera je na topniski 31...

zanima me predvsem na katero trolo moram it:)

hvala

Ejsi_Disi ::

Oj lenoba, lenoba. Zvest ti bom do groba. :D

KLIK

Drugače maš pa bogih 10 min od železniške do faksa. S trolo, se mi zdi, bi porabil več.

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Enostavno tako

SellAlej ::

hehe ja wes kako je LJ poznam bol tako tako

kako bi bilo pa to z avtobusom ker mi ni ravno najbol jasno ... ce sem prav razumel naj bi sel na trolo #19

samo kje pa ta trola pelje ali je mozno da vstopim na zelezniski postaji?

Tody ::

maš na unem swf vse lepo razloženo samo moreš počakat ker je dost velka zadeva...

marnit ::

Jez bi šel do Bavarca, pa potem na 20 ali če slučajno 19 prej pride.

DarkHand ::

jaz mislim da bi bilo vseeno bolje it pes ce pravijo da si u slabih 10 min tam ... samo ne vem kako se tocno gre kvecjemu z avto ..
naj se kdo mu pove kako se pride pes:)

SkIDiver ::

Ko prideš na železniško v LJ greš v podhod in v smeri Vilharjeve ulice. Ko prideš iz podhoda vn greš po levi strani stopnic navzgor, da prideš do ceste oz semaforja. Greš čez prehod za pešce in samo naravnost do naslednjega semaforiziranega križišča po ulici Železna cesta. Preden prideš do tega križišča boš videl na levi trole, ki stojijo na obračališču. No v tem križišču jo ubereš desno po Neubergerjevi ulici do naslednjega semaforiziranega križišča. Tam pa levo in prideš na Topniško. Potem pa cca 170 do 180m po Topniški in boš medtem na desni zagledal dolg blok. Ko se konča za njem zavij desno in samo začni sprašvat kje je fakulteta za socialno delo;) Na vsaki semafor štangi v križišču imaš gor napisano katera ulica je katera;) To ti bo v pomoč. Nucal boš pa cca 20 minut normalne hoje razen, če hodiš res počasi.
Če se po tem opisu zgubiš ti ni pomoči:)

Sicer pa v knigarno po zemljevid ljubljane pa gas. Jaz sem tudi zjutraj 2 ure prej vstal, da sem našel fax. Hecno je blo, da sem se zgubil na poti od faxa do stanovanja:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

Yohan del Sud ::

Res nič osebnega.Z vsem možnim spoštovanjem. Ampak kot študent tega česar študiraš, kak boš najdel šupo obubožanega cigota npr., če še svojaga faksa ne znaš.
www.strancar.com

SellAlej ::

no hvala usm za pomoč..sm dons prou uspešno use najdu:)..am Yohan del Sud teb pa toplo priporočam da predn še kj rečeš mal preštudiraš kaj sploh FSD je..to je daleč od tega kr ti mislš..pa upam da nau teb kdo tkole lepo odgovoru ko boš ti rabu pomoč..očitno te še čaka faza odraščanja..

ostalim še enkrat hvala!
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje za 14dni v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5814228 (6900) joze67
»

Križišče med Šmartinsko, Vilharjevo in Topniško (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
629996 (7883) noraguta
»

FERI - Kje parkirati?

Oddelek: Loža
306396 (3001) seba-beba
»

globa za prekršek...mnenje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020450 (18570) Roadkill
»

Prepovedano ustavljanje na avtobusnih postajališčih v Lj

Oddelek: Loža
324814 (3414) T0RN4D0

Več podobnih tem