» »

Leto 2012 .. velika katastrofa?

Leto 2012 .. velika katastrofa?

1
2
»

BigWhale ::

Ma dejte no, december 2012 je aktualen samo zaradi tega, ker se takrat konča koledar Majev. Ker nas presenečajo z svojim poznavanjem astronimje ter znanja napsloh, sploh pa nismo pogruntali njihove pisave. Se vsak ki ima 5 minut časa zadevo razlaga po svoje.


No, takrat predvidevajo, da se konca. Ne vedo pa ne tocno. Saj ne vedo kdaj se je zacel. Ne dovolj natancno, da bi lahko do dneva napovedali, kdaj ga bo konec.

Doba vodnarja se pa zacne, morda se je ze zacela, kdo ve, takrat, ko zacne sonce ob pomladanskem enakonocju vzhajati v vodnarju. Kje tocno na nebu se pa zacne vodnar pa si niso cisto na jasnem, ne astronomi in ne astrologi. Sem pa preprican, da si tudi Mayi niso bili, saj o nasem 'modernem' horoskopu v bistvu niso imeli pojma. :)

Precesija je lepa zadeva ampak a ne bi bilo bolj smiselno, da se bo katastrofa zgodila takrat, ko bo zemljina os spet v izhodiscnem polozaju? Torej na koncu obdobja rib?

Kje pa je sploh zacetek? Tam kjer se zacne kozorog? Zakaj, ker so tako astrologi rekli? Dajte no! Danes je na severu severnica, cez 2000 let bo pa Vega. Pa kaj pol, mal bomo ucbenike popravli, da ne bodo otroci se vedno k Severnici rinil na sever.

WarpedGone ::

@pordečeli in žalujoči ostali:
Naredu sm en konc čistilne akcije. Loža pomeni da so teme lahko bol sproščene, skorajda ni prepovedane oz. OT teme. Loža ne pomeni, da lahko prosto nabijate en čez druzga z eno izjemo: Nakladalnica.
Zbogom in hvala za vse ribe

TechBeats ::

necro power is strong with me :D

Hja vse je še kul :))in baje so najdli nov Mayan koldar, ki se nadaljuje po 2012, še kakšne 500-600 let oz. nekaj takega :P

Sicer se mi ne da poiskat linka, samo lahko verjamete na besedo.


edit:
se je kar hitro najdlo
http://www.telegraph.co.uk/news/worldne...
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

Mesar ::

jaz sem slišal, da bo letos vse pocrkalo - zobna miška mi je povedla, baje je že vse zastrupleno pa okuženo.

pa kriza bo taka bo spet prišla nazaj menjalna trgovina
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

TechBeats ::

Največji smeh pa je, ker je originalen post iz leta 2002
AciD TriP

PacificBlue ::

A spectacular solar eclipse, dubbed the "ring of fire," will be visible to people in certain parts of the world Sunday night and Monday morning -- depending on location -- but live broadcasts will make it available to anyone with an Internet connection.


No ravno ne bo konec sveta, gre pa za zanimiv pojav, ki žal pr nas ne bo viden.

http://www.ibtimes.com/articles/343144/...

Mesar ::

Res vam ni jasno? NOBEN OD NAS TUKAJ (ali kje drugje) NEBO ŽIVEL DOVOLJ DOLGO, DA BI DOČAKAL KONEC SVETA. Noben, niti en, niti naši otroci, niti naši vnuki, kaj se bo naprej dogajalo pa nas lahko gladko boli... in smo lahko srečni za teh 100 +/- nekaj let, ki so nam bila dana.
Your turn to burn!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mesar ()

TechBeats ::

@PacificBlue

Zanimivo, sem glih v nostrodamovi temi omenil, da sem opazil lunin krajec 2 dni nazaj, je skoraj istočano vzahajal kot sonce (1uro prej tam okol 5h), zgleda da se glih danes pokrivata..

Zanimo je pa tud to, da gre direkt čez ta vulkanski predel, mogoče pa bo tam kej naredilo kakšno reakcijo in bojo vulkani malj bolj aktivni? Kakšen gravitacijski pok? 8-)
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

Mesar ::

Baje bo tudi stupidacijski pok.
Your turn to burn!

TechBeats ::

Mja ok no.. Pretiravat pa spet ni treba lol


edit: hudo kar v živo kaže, je glih na polovici :)
http://events.slooh.com/
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

PacificBlue ::

Konca sveta ne bo, se vam ni treba bati. Bilo je govora samo o koncu nekega časa, obdobja..in če pogledamo dejansko živimo v pomembnem času, ko se odloča v smeri napredka in miru ali zatiranja in zmanjševanja človeskih svobodščin. Od vsakega posameznika je odvisno a bo to naš konec ali začetek nekaj novega, boljšega za vse.

TechBeats ::

Itak da ne bo. Sem pa pod nostredamosovo temo sem videl kar nekaj 2012 tem, zgleda da je kar psiheral folk xD

hehe kaj vse naredijo govorice..


In se zelo strinjam s tvojo izjavo.
AciD TriP

globalna80 ::

Leto 2012 je prelomnica, zelo pomembna. In ja. 21. 12. bo konec, konec obdobja. Nato bo večletno prehodno obdobje, dokler se nove kozmične energije ne ustalijo. ta dan bo zelo redek astronomski pojav in se da preverit pri astronomih in astrologih.

Poravnava planetov v linijo, poravnava naše galaksije z drugo galaksijo, dost zapleteno. Ne bo pa nobene kataklizme ki bi vse uničila. Lahko smo veseli, da živimo v tako zanimivem obdobju.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

TechBeats ::

Ja in baje prihaja "božji žark"/gods particles, ki naj bi tudi nas malo oplazil (našo dušo). Baje golden age, in samo zato naj bi bil ta 2012 tako "pomemben".



lol dele se pogovarja folk v živo in je tm eno kr skenslal, en prav da mu laga komp xD

5min pa bo mrk
http://events.slooh.com/
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

TechBeats ::

hehe, dele kaže 2 live feeda mrka, en v kaliforniji en v Nex Mexico. Ta v New Mexico je malo vzadaj tako da bo 2krat pokazalo :)

še kašne 20-30min pa bo pokrilo do konca.

lol ubisvu bi bilo skor boljš v lastni temi kot pa tukaj z takšnim naslovom :D
AciD TriP

TechBeats ::

evo fotke sončnega mrka :)


the ring of fire
http://pinterest.com/pin/24579809213294...
AciD TriP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: TechBeats ()

jest10 ::

TechBeats je izjavil:

Ja in baje prihaja "božji žark"/gods particles, ki naj bi tudi nas malo oplazil (našo dušo). Baje golden age, in samo zato naj bi bil ta 2012 tako "pomemben".



Pa baje tudi oblika dreka našega mačka napoveduje kataklizmično točo letos avgusta. Za točen datum pa moramo počakati na naslednji drek(velja samo tisti, ki je bolj zelenkaste farbe).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Mesar ::

jest10 je izjavil:

TechBeats je izjavil:

Ja in baje prihaja "božji žark"/gods particles, ki naj bi tudi nas malo oplazil (našo dušo). Baje golden age, in samo zato naj bi bil ta 2012 tako "pomemben".



Pa baje tudi oblika dreka našega mačka napoveduje kataklizmično točo letos avgusta. Za točen datum pa moramo počakati na naslednji drek(velja samo tisti, ki je bolj zelenkaste farbe).


Najboljše, da folk vse proda pa živi na kredite do tistega dneva, ker to bo taka toča, da nas bo vseh konec.
Your turn to burn!

Mr.B ::

Dejte mi prosim nakazati dnarje, sej ga potem tako ne boste potrebovali...

Ali pa Ujeli so Pingvina, KATASTROFA ni več idolov....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bluefish ::

Imate Nakladalnico.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konec sveta 2012 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134057 (29154) bluefish
»

Age of Aquarious

Oddelek: Znanost in tehnologija
222352 (1253) Shegevara
»

nostradamusove prerokbe - WW III

Oddelek: Loža
359078 (7613) BigWhale
»

Konec civilizacije čez 7 let?

Oddelek: Problemi človeštva
302561 (1672) tomaz-

Več podobnih tem