» »

html include

html include

jure1825 ::

Zanima me, če je možno v navadnem htmlju includeat file? Jaz bi rad naredil neko predstavitev za na cdrom, tako da ssi pa phpja ne morem uporabit za dat na vsako stran isto glavo, meni pa nogo.

R33D3M33R ::

Lahko narediš okvirje -> frameset ali pa uporabiš le en okvir -> iframe. Mogoče bi pa šlo tudi s javascript. Sicer pa kdo pravi, da ne moreš uporabljati PHPja na CDromu: WAMP on CD
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

jure1825 ::

hmm zelo zanimivo, nisem vedel niti da obstaja takšna stvar, potem bi lahko še kakšne bolj uporabne stvari dodal notri.
Z javascriptom mislim da bi bilo preveč dela, ker je treba vse dat v tiste write stavke, pa še ne obvladam lih najbolj.
med tem sem dobil še idejo da bi vse naredil na lokalnem serverju potem pa z wgetom shranil zgenerirane strani preden jih spečem na cd.

Road Runner ::

ce bos samo wgetal ti linki ne bojo delal. ce je govora o kaksnem bolj enostavnem spletiscu ti lahko pomagam s skripto ki generira statiko iz php strani. poslji ZS s kaksnim linkom pa ti lahko bolj natancno povem
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

jure1825 ::

Ne sej mislim da bo kar v redu, ker bom naredil čisto preprosti, samo da mi ni treba glave pa noge na vsaki strani spreminjat pol bo pa že wget popravil linke da bojo delali (ni nič form-ov), če bom pa kaj preveč ustvarjal bom pa uporabil tisti wamp na cdju, čeprav pol verjetno dela samo na winsih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kvalitetna rac. miza

Oddelek: Loža
285622 (3641) d4vid
»

Mnenje spletne strani : FreakDizajn.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
565336 (4014) Tydek
»

Spletna stran - več enakih strani ali iframe in index stran za menu?

Oddelek: Izdelava spletišč
9927 (749) c0dehunter
»

Prosim za kritiko (oceno) spletne strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
394503 (3233) Skatey
»

Spletno stran na CD

Oddelek: Izdelava spletišč
201842 (1407) R33D3M33R

Več podobnih tem