» »

PCI vodilo ....?

PCI vodilo ....?

_Tejc_ ::

Imam plato Abit ST6 in celeron 733 .Zanima me na kolk je najbolje dat tiste parametre deljivosti vodil (2:3:1 , 3:3:1 , 4:3:1 , 4:4:1) CPU:SDRAM:PCI , zanima me na kolk naj bo PCI vodilo da bo vse delalo tko kt treba. Kolk je zgornja meja PCI vodila...
LP

Lucio ::

original je 33, tako da je najbolje da daš na 33 ali čimbližje tej vrednosti.

_Tejc_ ::

tnx

Borci ::

Povečaj frekvenco PCI vodila na tisto vrednost, dokler je stabilno. Zakaj bi delal s 33, če lahko z več.
Največja vrednost pa je odvisna od kvalitete vtaknjenih kartic.

MadMax ::

Pa tut diskov.
Obcutljivi so predvsem WDji, neobcutljivi p IBM in Quantum.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

_Tejc_ ::

Hvala za informacije, sam zanima me al lahka kaj zjeb.... ce se hitrost PCI vodila poveca nad 33 (tle mislim glih na HD, al ne dela prav al lahka zgubi podatke in se pokvar)

:\

rc-car ::

Izguba podatkov na disku je mozna a ne prevec verjetna..

Probavaj po korakih dokler lepo dela.. pa malo pazi na temperature komponent in se nima 0 slabega zgoditi.. 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

SkyNet ::

Če extremno navijaš spusti prenos dikov na pio3 ali manj in postopoma zvišuj. ČE dela super tudi na ata33,66 ali več potem je v redi. ČE pa ne, se boš pa moral odločit kaj maš raje, hitrejši procesor oz. vodilo ali pa disk.
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

kuglvinkl ::

Obstaja software za temp (DTemp) HD-ja. Čeprav se sliši čudno. Po moje je to tako bolj za orientacijo. Sicer pa ga uporabljajo na AnandTechu. download
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

navijanje bartona 2500+

Oddelek: Navijanje
412012 (1220) george141
»

navijanje amd thunderbird

Oddelek: Navijanje
171095 (859) mesoreznica
»

navijanje 1700+ Tbred A na K7S5A

Oddelek: Navijanje
411990 (1517) Boky
»

Serial ATA

Oddelek: Strojna oprema
241693 (1319) Mr.B
»

FSB

Oddelek: Navijanje
211297 (1043) undertaker

Več podobnih tem