» »

Digitalna kamera + PC

Digitalna kamera + PC

Milko ::

Kaj vse rabim, da priklopim digitalno videokamero (Panasonic) na PC? Zanima me tocno katere vrste kablov in kosi hardvera so potrebni plus programska oprema na PCju za obdelavo videa (slik). Ne mi pisat naj kupim komplet od Panasonica, ker ga ne bom..predrag...

crt ::

Za digitalno obdelavo videa potrebuješ firewire kartico (okoli 25000 sit-odvisno od programa). S to kartico lahko zajemaš video, slike in (ce kamera to podpira-DS150 to podpira) snemas nazaj v kamero. Lahko pa gres tudi analogno preko kaksnega tv tunerja...

lp Crt

Uporabnik ::

Jst sm dobil enkrat na pokušino eno fire wire kartico pa mi ni delala z mojo panasonicovo nv-ds11 kamero... zato me zanima katero fire wire kartico maš?

crt ::

Doma imam tisti komplet od Panasonica. V šoli pa sem delal s PINNACLE STUDIO DV (poglej www.jae.si). Stane pa 37.000...

lp Crt

Milko ::

Kaj pa potrebne kable? A jih dobim zravn fireware kartice? Al jih morm posebi kupit in kje?

Rott-von-weiler ::

kable ponavadi dobiš v rač-trgovinah ali video trgovinah moraš pa paziti pri pri teh kablih koliko pinski so na eni in na drugi strani če boš narobe kupo ti bo de paso v kamero drugi pa v kartico ne al pa nebo paso doben konec sam ne uporabljam fire-wire kablov ampak analogne ker na oko ne vidiš razlike v kvaliteti slike:D:D:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iz kamere na PC

Oddelek: Programska oprema
286097 (5062) Tomay
»

Katero kamero (HDD) naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
294875 (3811) 5er-->
»

Kako iz mini DV na računalnik???

Oddelek: Zvok in slika
91438 (1342) franci
»

VHS --> DivX

Oddelek: Zvok in slika
81561 (1279) zdravc
»

grafična za zajem videa ?

Oddelek: Strojna oprema
111281 (1113) Gunny

Več podobnih tem