» »

Strani z električnimi vezji in shemami

Strani z električnimi vezji in shemami

mleko ::

Zanima me, na katero spletno stran greste najprej pogledat, če žeilte sestaviti določeno "napravo" oz. katere spletne strani bi predlagali, če bi vas kdo vprašal, na kateri spletni strani bi našel določeno el. vezje.
lp, mleko

BluPhenix ::

Na stran Uporabne povezave - Preglej v tem oddelku!
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

BladE_ ::

Hehe ne morm vrjet kaksne teme se odperajo zadne case! Zakaj ne uporabs strica Googla?

V poizvedbo vtipkas kljucno besedo in vrjem, da ti bo vrgl vn kar bos rabu!
Akcija - Reakcija

mleko ::

kako pa nej ti stric google pomaga če nekdo neve kaj točno išče in bi si lahko pomagal z točno določeno stranjo, kjer bi morda našel kaj uporabnega oz. bi odkril kaj novega?
lp, mleko

BladE_ ::

Zanima me, na katero spletno stran greste najprej pogledat, če žeilte sestaviti določeno "napravo" oz. katere spletne strani bi predlagali, če bi vas kdo vprašal, na kateri spletni strani bi našel določeno el. vezje.


Ce hoces ti sestavit določeno "napravo" se praw, da ves kaj hoces sestavlat in zato uporbs Googla!

Recimo, da hocem jst sestavt stroboskop al pa kej podobnga bi v googla enostavno vpisu stroboskop vezje in bi dobu vn rezultate iskanja!

Ce pa ze hoces eno stran pa je Elektro-N dost obdarjena z najrazlicnejsimi vezji za "naprave"! Obstaja pa jih se in se sam treba jih je poguglat!

LP
Akcija - Reakcija

VolkD ::

Če vem kaj hočem sestaviti, potem grem najprej na strani domačih trgovin, da vidim kaj od tega, kar bi mi prišlo prav sploh imajo.

Če pa mi je dolgčas in ne vem kaj bi sestavil, potem grem običajno kuhat golaž v bakrenem kotličku. To početje traja cca 4 ure in v tem času se mi ideje zbistrijo.

Če me daje firbec kaj je kdo drug ustvaril potem običajno v googla vpišem "homebrew" v kombinaciji z še kako besedico. v poštev pridejo : antenna, microwave, microcontroler, pcb, rtx, equipment,...

Spisek lahko seveda prilagodite svojemu trenutnemu razpoloženju in času, ki je na razpolago.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.

TESKAn ::

Včasih sem šel gledat na net in gledal debelo, kako za vraga zadeva funkcionira. Sedaj si nekaj zamislim, malo skup zmečem in dela (al pa tut ne). V glavnem ob takih kreativnih trenutkih vidiš, da vsa tista teorija, ki ti jo filajo na faksu le ni brez veze...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za računalniške komponente

Oddelek: Pomoč in nasveti
7608 (543) Unknown_001
»

Nov namizni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
51149 (1110) kuglvinkl
»

Trgovina z TVji

Oddelek: Pomoč in nasveti
132096 (1799) trnvpeti
»

Stroboskop -> mocnejsi stroboskop (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
596639 (5682) DimmniBurek
»

Nadležno odpiranje IE

Oddelek: Programska oprema
191755 (1497) steev

Več podobnih tem