» »

Generic Host Procesor in svchost.exe

Generic Host Procesor in svchost.exe

axxxe ::

Cao!
Dons sm pržgou računalnik in mi je že tm ka geslo napišeš (mam win xp) pokazal oknčk pa je pisal error da ne najde neke skripte in da ne more "written". Uspodi pa mislm da cancel in pa debute this program. Jz dam pač debute in pol ka pridm na namizje se mi spet odpre svchost.exe oknčk, da je spet do neke težave pršlo, zravn pa še Generic host procesor jav da je prišlo do napake in se mora zapreti... Aja pa po tem mi kr ikonca za zvok ne dela več, kao da nč sploh ne zazna.

Jz sm comp že skeneru z NOD32 in pa z Spy Sweeperjem pa ni nč najdl, tko da če kdo ve kaj nej nrdim prosm da napiše...
Hvala

axxxe ::

Jaja pa ka na ikonco za zvok kliknm mi napiše da Aktivne mešalne naprave niso na voljo in da jih moram namestiti, ampak zvok men še zmer dela...

axxxe ::

Sorry še neki sm puzabu...Napiše mi to:Navodilo na "0x77c43dbd" se je sklicevalo na pomnilnik na "0x678615183". Pomnilnika ni bilo mogoče "written" Click OK to terminate this program. Click CANCEl to debute this program. In ka jz kliknm kero kol od tega, se mi kr una vrstica ka je "START" iz modre v belo barvo nrdi, pa ikonce za zvok mi ne dela...

amigo_no1 ::

Odvij procesor & ram

axxxe ::

Kaj nej nrdim???

amigo_no1 ::

A mogoče pišem po kitajsko :D ?
Če imaš kaj navito , odvij.

axxxe ::

Aja, ma ne, nč ni navit... Tnx useen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemorm uporabljati ati display driverjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
261303 (1106) Xserces
»

zvočniki ne delajo

Oddelek: Zvok in slika
311608 (1245) RazzorX
»

Namesto, da bi mi slike pokazal, se kr "X" pokaže...

Oddelek: Pomoč in nasveti
61019 (957) Ethical
»

dvdRAM HL-DT-ST GMA-4082N peče prepočasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
151143 (960) UzzI
»

nlb - program proklik

Oddelek: Omrežja in internet
191931 (1596) moNc

Več podobnih tem