» »

wireless router z rj45 izhodi

wireless router z rj45 izhodi

'FireSTORM' ::

rabim en dober router wireless, kar dober ker rabim kar veliko pokritost signala
mam v hiši tudi višinsko razliko med računalnikom in routerjem
do zdaj sem mel wireless PCMCIA v sagem fast 3344 pa je vleklo ampak je bil malo slab signal
rabim pa tak wireless router ki še ma navadne izhode za rj45 priključke(UTP kabel)

kakega mi priporočate? pa če bo kaka cena zraven sploh ne bom jezen

Mitch ::

V bistvu ima vsak wireless router tudi običajno štiri ethernet porte (RJ45) oziroma vgrajeno mrežno stikalo. Drugo vprašanje je katerega izbrati. Od Linksysa je recimo priporočljiv WRT54GL (okrog 21,5 kSIT pri mimovrste) z nadgradljivim firmwareom, tudi nekateri Asousovi modeli so dobri (npr. WL-500G Premium). Kaj več pa ti bodo svetovali drugi...

LP, Mitch

ixi ::

Mene pa zanima za tale model TL-WR642G in kaj pravite na tega. Povezava je samo simbolična, ko pa sem se slučajno oglasil v pon pri njih, so mi rekli, da je stvar pošla kot vrroče žemljice. Da naj bi jih dobili danes.

Baje da so uporabniki precej zadovoljni s tem, kar sem zaslwdil tudi drugje po netu, kar so napisali uporabniki tega modela !?

Spajky ::

Ja tale (če je ver.2) je baje super; sicer pa samo za šerat iNet je zadosti tudi kaki stari rabljeni na *.11b standardu s 3 ali več portnim LAN switchem, seveda kvalitetnejši in brezhiben; se dobi za 5jurjev po oglasih ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

'FireSTORM' ::

rabim en dober router ne neki krš
ki bo mel vsaj 108Mbit/s prenosa brezžično(za žično nima niti tolko veze, samo da je več kot 1Mbit/s 0:) )
pa da bo potem mreža na tem routerju stabilna, da mi ne bo padala kot zdaj na tem sagem modem/routerju
Those penguins.... They sure aint normal....

Gwanaroth ::

ki bo mel vsaj 108Mbit/s prenosa brezžično

Ti sanjaš pokonci?
Lights often keep secret hypnosis..

'FireSTORM' ::

maximalen prenos, in ne reči da ne obstaja ker ga mam ravno v roki v trgovini :P
samo je siemens in to mi nekak ne diši preveč
torej maximalen če je signal odličen itd.
Those penguins.... They sure aint normal....

Zgodovina sprememb…

maxy ::

Jaz imam TL-WR642G par dni in zaenkrat ni problemov. Wireless signal ima zelo močan, saj mi skozi eno betonsko ploščo dela z maximalnim signalom.

'FireSTORM' ::

kaj pa kaj pravite na Linksys WRT300N MIMO Router?
hitrost prenosa W signala je 300Mb/s
Those penguins.... They sure aint normal....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri wireless router?

Oddelek: Kaj kupiti
114249 (3625) clancy
»

nakup WLAN routerja

Oddelek: Kaj kupiti
252982 (2091) BCSman
»

Kateri usmerjevalnik(router)?

Oddelek: Kaj kupiti
435567 (4364) KandazaR
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257284 (5289) jancus
»

Kateri ADSL ROUTER z WLANom?

Oddelek: Kaj kupiti
182353 (1906) OldSkul

Več podobnih tem