» »

Please help me to find a person!!!

Please help me to find a person!!!

1
2
»

mtosev ::

Any luck finding her?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zerointer ::

no realy how old are you realy!!

s78 ::

I got the hint her name could be "Špela". So if you know a girl with this name you could think if she fits my description.

Morfejus1 ::

Me zanima če jo bo najdu.

Hardstyle ::

Dude try to send out posters in celje with this description and maybe u will found it. I saw movie last night and one guy was in same sitioation as u are. Well... she found her with posters all over the town.

G-man ::

Vsem, ki mislijo, da je tip zalezovalec ali neka evil-persona. No, če bi bil jaz zalezovalec ne bi spravil na noge pol Slovenije, a? ;)

whatever ::

The real question is if she is interested in you.>:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

s78 ::

Yes this is one of the most important questions. Hey, you are quite smart.

username ::

s78, get yourself together and stop making a fool out of yourself. What you are doing is pathetic (by no means do I want to insult you, this is just a benevolent advice to make you see this is not the right way). If you screwed up by not asking her for her e-mail/phone number when you had the chance to - let it go and just remember not to repeat the same mistake the next time you meet another girl.

To zgoraj sem napisal v bistvu zaradi drugih. Sicer mi precej dol visi za tegale modela, "žrtev" (stalkana bejba) je pa tudi očitno dosti pametna da se seveda ne javlja na take kozlarije. Talk about no balls...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

BigWhale ::

> Big time stalking... srhljivo

Stalking?

Saj niti ne ve kdo je, kako bo to potem stalking? :P

username ::

Tehnično to morda res (še) ni stalking, mindset tipčka je pa 100% "ustrezen"...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Tear_DR0P ::

nah za stalking mu še malce manjka, več kot zgolj ime in priimek bejbe

s78: do you believe your actions might help you find her? how many people do live in slovenia? how many on an area around Celje? what will you do if you get her phone number - but not her personal, phone number of her family. will you call? or will you let go since you'll be affraid of her parents?

i'm asking this since i've met a girl on vacation - like you did - and we had quite a week, with no love action, just a little feeling inside me - and when i got back home i was in love and wanted to find her - and i did, i got her adress, her personal phone number and stil no guts to call her - thanks god we met one fine evening a couple of years later in a disco and i had a chance to say hello just before she kissed me and told me i'm a fool for not doing it first - well this romance hasnt finished yet - but the point is in the GUTS - will you have the guts to contact her and tell her your feelings or ist this just an action of proving you can find her and then failing in the last step like I did?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

kixs ::

s78: get over her ... the game was ON on the ferry, now it's game over! You LOST! And stop obsessing over her like she's somekind of goddess :\

You're just wasting your time!

I'm sorry if I'm not more helpfull but it is so unrealistic to have any meaningful relationship over long distance. Find a girl near you and you'll be much happier ;)

Take care.

username ::

the game was ON on the ferry, now it's game over! You LOST! And stop obsessing over her like she's somekind of goddess
EXACTLY

kixs, slučajno poznaš DYD (D. DeAngelo) ?
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Evil mind ::

Haha sej poglejte kao da ne zna našega jezika in pole on posta temo pod turizem na RTVslo in tuki pa u loži in ne pod Pomoč in nasveti:D 8-O

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Sam eni so pa res zmedeni glede definicije zalezovalca. =/

Upam, da username nima punce, ker je to čisto preveč scary. Si morate mislit, da jo je prej preden se je z njo spoznal, sigurno pregledal od pet do glave. Brrrrrr, me kar zmrazi ob misli, da bi mene kakšna takole grdo zalezovala.:\

Ma svaka čast modelu, da se mu da takole iskat eno deklino. Upam le, da bodo vložen trud in poplačilo vsaj na približno istem nivoju, ko bo potegnil črto.

zeeero ::

I'm sorry if I'm not more helpfull but it is so unrealistic to have any meaningful relationship over long distance. Find a girl near you and you'll be much happier ;)


Oh, please, don't talk bullshit. You probbably haven't heard about a thing called "trust".
One Step Closer To Oblivion...

Pyr0Beast ::

Good luck man, you’ll need it …
In which harbor did you land?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Tilen ::

Vrjetno ta tip gre ven samo takrat, ko gre na morje. Ce bi tudi drgace zahajal ven in se sorazmerno druzil, bi vedel nekatera dejstva in se soocil z realnostjo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Pyr0Beast ::

Vrjetno ta tip gre ven samo takrat, ko gre na morje. Ce bi tudi drgace zahajal ven in se sorazmerno druzil, bi vedel nekatera dejstva in se soocil z realnostjo.
Don't talk BS



If you could find out, with which agency she was traveling, you could stand a chance to find her.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

ovdje kokoš ::

mozno da je tip res ksn prtegnn stalker, ni pa nujno, letos sem imel v črni gori podobno izkušnjo, vsi tisti ki tega še niste doživel zadeve ne morte razumet

s frendi smo zvecer hodil ob plaži, kar naenkrat pred sabo opazimo eno izmed najlepših deklin v vsem času (črna gora ma nasplošno izjemno hude bejbe), ona se ustavi, mi tud 50 m naprej, ker so vsi frendi opazl da jo gledam so me izzival nej ji grem rect ce jo loh primem za rit, no res sm su, sam sm jo rajs povabu na pjaco, rekla je da ne more, ker caka ene, da pa bo v disku kasnej, mi smo sli pol po snops pa cike, po sm su pa nazaj, da jo poiscem, 3 diskace sm preisku (vsi so cist skup, podatek pa ni bil tocen) in jo nasel, sel sem po vrtnico in ji jo dal. bila je totalno polaskana, vse frendice so ji zavidale, bil je to najbolj romanticen trenutek v mojem zivljenju (pa sm drugac zlo holcar kar se teh zadev tice), uglavnm, disko se je takrt k sm kupval vrtnico zaprl, tko da plesala nisva, sm jo prasu ce se drug dan dobiva, pa je rekla da gre dam, prosu sem jo za poljub, opravil in odsel, ostal mi je prekrasen spomin.
jebi ga

suntrace1 ::

Čudna zgodba za prtegnjenega stalkerja boneman, sicer pa gre lahko zgodba tudi takole:

Bila sam na plaži i čekala prijateljicu da idemo u disko zajedno. Od jednom iza leđa dođe 5 mladića. Jedan od njih kaže:''Dej zagrabi jo za rito!'' Bili su pijani ko majmuni! Jedan je od njih prišao je bliže i stvarno me zagrabio za guzu. Odmakla sam se, uplašena da mi ne uradi nešto. Pitao me:''Gde ideš curo'' kad odjednom dođe moja prijateljica i pozove me ''Ajmo, žuri nam se u disko''
Bila je to odlična izprika da odem, a dečki su ostali iza nas, hvala bogu. U disku je bilo stvarno super. Zajedno smo đuskale celu noč i kad je počeo da svane dan, mi je Ivana dala poljubac na sred podijuma. Bio je tako nježan, usne su ji bile ko od kajsije, sa svim tjelom me je zagrlila. Itišla sam na WC, da malo predahnem kad odjednom u WC upada mladič sa plaže:''Lej kaj mam zate'' vikne i baci mi ružu u glavu '' ti si pa tiste sorte - nč, bomo hitr to popravl'' je još dodao i brzo mi uvalio jezik u usta. Imao je odvratan ukus po jevtinoj rakiji pomješano sa mirisom hiljada cigareta - bio je moj največi užas u životu. Kad je prestao da me ljubi, rekao je još ''Bilo je romantično, a ne...'' i otišao u noč. Tog dana neču nikad zaboraviti!!! I nikad neču dozvoliti da me još jedan muškarac pipne u životu!!!



p.s.: it's a joke

klemen22 ::

Ma svaka čast modelu, da se mu da takole iskat eno deklino. Upam le, da bodo vložen trud in poplačilo vsaj na približno istem nivoju, ko bo potegnil črto.

Sam ti si pa res en. TUkaj vidim jaz trud vložen le iz strani enega človeka torej v tem primeru Laha. In verjetno glede na to da je deklina bolj mlada je zagotovo že videla enega izmed teh oglasov in se bi dogodka spomnila. Zgleda da je dost pametna da se ne javlja takim bullshitizmom. In kaj je zate poplačilo na enakem nivoju? To da mu da v vse 3 luknje?:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

ovdje kokoš ::

:D suntrace, resno, bravo, ornk sm se nasmeju, definitivno mas potencial (prov cist resno mislm)
jebi ga

username ::

Upam, da username nima punce
Keyser, ti moram hitro podreti iluzije, če si se česa nadejal glede mene - nisem tiste sorte (saj ne da je s tem kaj narobe sicer..) :D
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

BigWhale ::

> Tehnično to morda res (še) ni stalking, mindset tipčka je pa 100% "ustrezen"...

Aja, ze imas njegov psiholoski profil izdelan? In poznas kakih 100 klinicnih primerov, ki so identicni? Imas njegov 'mindset' na dlani, pardon, v kristalni kugli.

Mogoce je pa samo zatrapan in zaljubljen?

Heh...

kixs ::

Oh, please, don't talk bullshit. You probbably haven't heard about a thing called "trust".


What's trust got anything to do with me having fun!? :\ Its so much more difficult and problematic in a long distance relationship. You only see each other a few times a month... Its a complete waste of time and energy. If I like a girl, I want to spend more time with her and not waiting for that special weekend. Also you can't really get to know each other that way. Because you don't spend enough time together and weekends are special when both of you are prepared to be the best you can be. You idealize one another and when you by any chance get to live together, you realize that you really don't know the other person.

Then is a question of physical contact ;) Well, I would go "nuts" if I had to wait for the next meeting next month.

Ok... its just my opinion and I argumented it :D You can do whatever works for you ;)

username ::

Aja, ze imas njegov psiholoski profil izdelan? In poznas kakih 100 klinicnih primerov, ki so identicni? Imas njegov 'mindset' na dlani, pardon, v kristalni kugli.
"Psihološki profil" je morda nekoliko pretirano reči - ampak ja; njegov mindset je pa dejansko na dlani (natančneje, razviden iz njegovih sporočil na forumu).
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

username ::

You can do whatever works for you
Well that guy is going to do what he CAN do. And judging by his abilities so far, he'll spend a lot of time with himself...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Keyser Soze ::

@Klemen

Nimajo vse dekline življenja dobesedno priklenjenga na internet. Večina, ki jih jaz poznam, sploh nima pojma, da kakšen Italjanček išče eno Slovenko.:\

@username

Aha, torej konec koncev si stalker. Še hujši od tega Italijana. Ti celo imaš punco, kar pomeni, da si moral osebno stopit v stik z njo. Jao, jao...8-O Ta italijan je vsaj nehal s svojimi sprijenimi nameni še preden je prišel do nje.

P.S.: Čudna je tale tvoja logika.:\

username ::

Aha, torej konec koncev si stalker.
?

kaj si pa ti pokadil, človek...

a sem kaj spustil?...
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Keyser Soze ::

Malo primerjaj sebe in italijana.

Vse kar je on naredil je to, da je hotel poiskati osebo, ki jo je videl na morju. Pač, hvala bogu za tehnologijo, ki omogoča da glas seže malo dlje kot včasih.
Je objavil svoj namen na par forumih in bil s tvoje strani označen za stalkerja.

Me zanima kako si ti dobil punco? Po pošti? Mami uredila vse skupaj in ona odšpilala vlogo stalkerja, da je navezala stik z njo?

Ne vem. Glede na izjave, ki jih puščaš tule... Jaz sploh spraševal ne bi kaj si kadil.:\

username ::

Me zanima kako si ti dobil punco? Po pošti? Mami uredila vse skupaj in ona odšpilala vlogo stalkerja, da je navezala stik z njo?
Iščeš praktične nasvete?
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Keyser Soze ::

:\ Od človeka, po čigar logiki se smatra praktično vsakega prebivalca te zemlje za stalkerja? Ah, daj no. Tako slabo mi pa res ne gre. Po tvoji logiki se namreč čisto srečen in preskrbljen stalker.

Le malo faljeno logiko imaš, zgolj to. Kar ti verjetno skuša dopovedati še kdo drug. Pa izgleda da nima smisla.

P.S.: Ali pa te mogoče zgolj matra definicija zalezovalca?

kixs ::

Tipo ni "stalker", pac pa en navaden obupanec :(

Vsak dan vidim toliko in toliko lepih punc... in ce bi se zdaj za vsako sekiral in bog ne daj, jo sel celo po internetu iskat... :\

Tipo je pac zajebal... takih situacij se enostavno ne da vec popravit. Razen seveda, da si tudi ti njen "tip" in si ji vsec. Vendar je v tem primeru enostavno prevec neznank (poleg "lepe" celjanke ;) ).

Ajd

cryptozaver ::

Ma kaj se gre, ce ni mel jajc da jo nagovori namesto da se je rezal celih 40 minut pa naj isce kaksno drugo. Sploh pa, nase bejbe so itak pregovorno bolj naklonjene tujcem, mi pa jim se pomagamo.

Pa nej kdo rece da sem kakorkoli nestrpen ce upa!

kixs ::

Ona si je pa itaq mislila:

"Se en idiot brez jajc!" :D 8-O

Ali pa je bila celo zadovoljna, ker ni sel do nje... sej vemo kako je na morju, ko ne pustimo punc samih niti 5 minut in se je hotela malo oddahnit od non-stop ponavljanja istih vprasanj in odgovorov :P

Pesjan ::

zomg, listen kid...u have many good chicks there so go sleep and wake up and u will see what im talking about.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pesem v kateri se najdete ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13915032 (11845) McWolf
»

Tisti ki obvladate ang, plz help!

Oddelek: Šola
362621 (2063) Zeberdee
»

Personality test... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546163 (5039) XShaeboX

Več podobnih tem