» »

Problem z prižiganjem računalnika

Problem z prižiganjem računalnika

ab1tone ::

Dogaja se mi naslednje, da ko priključim moj računalnik na napetost, da se mi večkrat ne prižge ko pritisnem power on, ali pa skos gori lučka (ta zelena, ki označuje kao da računalnik že deluje) še preden pritisnem power on, po parih preizkusih vklapljanja in izklapljanja stikala pri napajalniku in preizkušanja power on tipke mi uspe zalaufat raćunalnik. Prej se te težave niso dosti pojavljale zdej pa kr naenkrat ful pogosto. Če mogoče kdo ve kaj bi blo to narobe prosim za odgovore (napajalnik, plata), konfiguracija računalnika pa je naslednja:
DFI nf4 ultra-d
AMD 64 3200+
radeon x600 pro
napajalnik mercury 400w
...
mislim da sm glavno naštel

Hvala za odgovore
ab1tone

Duhec ::

Najverjetneje napajalnik.

dule39 ::

napajalnik al pa plata.cenejše ti je dobiti (sposoditi) napajalnik in ga priklopiti namesto starega.

ab1tone ::

ja...mal sm sprobal z drugim napajalnikom ki ima moč komaj 250w (un ma 400w), in stvar super funkcionira(seveda sm samo za par sekund pržgal da sm vidu če dela). No odprl sm ta napajlnik ki ne dela, in kot sem pričakoval, je v notranjosti prav lepo izrazito zijal napihnjen kondenzator z vso svojo rjo na sebi, tako da....probu bom popravit zadevo, da ne bom 6 čukov stran metu brezveze. Ma kdo izkušnje s tem menjavanjem kondenzatorjev?
ab1tone


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kompatibilnost matične z napajalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
211393 (1037) hojnikb
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317743 (13866) G_mAn
»

Asus p8z77 deluxe problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
232282 (2039) Brias
»

Prižgeš PC a se ne prižge.

Oddelek: Pomoč in nasveti
7914 (799) imagodei
»

Čuden shutdown na Abit Bx6 2.0

Oddelek: Pomoč in nasveti
191455 (1271) luni

Več podobnih tem