» »

temperatura p3

temperatura p3

_Xavier_ ::

mene zanima kolk bi mogu met pentium 3 933mhz temeraturo ri stakni obremenitvi. hladim ga z volcano 6cu. zdej mam okol 47,48 pa tud do 50 gre pa me zanima če je mogoče problem pasta al pa to da sm ga narobe gor dau:(

msmiha ::

Problem je pasta. Procesor ne bi smel met več kot 40*C pa že to je veliko, če gledaš da ma moj Duron 800@1017 pri polni obremenitvi temp. 41*C Pa še AMDjevi procesorji se bolj grejejo od Intelovih
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

RayFidelity ::

jst mam PIII750@930Mhz, pa mi ma pri obremenitvi temperaturo 37 stopinj, gor mam pa Volcano II
[It's The Little Things That Make You Crazy]

rc-car ::

PentiumIII nebi smel it cez 40, kaj sele cez 50 stopinj.. Ziher si dal kako narobe gor hladilnik ali kaj zajebals termalno pasto..

Daj dol in se enkrat gor. Seveda bodi bolj pazljiv..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Caboose ::

jaz mam PIII 650@730 pa ma pri POLNI obremenitvi največ 25*C gor mam pa Gorba8-)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Caboose ::

aja pa 7dem zunanjih ventilatorejv :D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

_Xavier_ ::

sej k sm nabavu volcanota mi je en mesec vse lepo delal pol se je pa temperatura kr naenkrat dvignla, prej sm meu najvišjo 37 stopinj:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402129 (1402) Coinbird
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411822 (1322) abcde7
»

CPU temperature

Oddelek: Pomoč in nasveti
151160 (928) OldSkul
»

Volcano II vs. Chrom orb dT=0

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261404 (1078) borut-t
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301875 (1496) S-T-M

Več podobnih tem