» »

Predlogi za izboljšavo strani

Predlogi za izboljšavo strani

roro ::

Nekaj mojih predlogov po prvem vtisu:
- Napis na vrhu strani bi veljalo nekoliko (ne popolnoma) izostriti, da bo vesoljcem bolj jasno, kje so se po naključju znašli.
- Nekaj tednov (v daljni preteklosti) je luni vsak teden zamenjal anketo. Če že mora biti kakšna na straneh nekoliko dlje, potem predlagam da se doda še ena, bo bolj zanimivo.
- Še se kadi: Zdaj so tri povezave, predlagam povečanje na pet ali vsaj štiri, če je stiska s prostorom.
- Pisavo glavnih povezav levo zgoraj (Novice, Članki, Testi ...) bi lahko malo povečali.
- V forumu predlagam zamenjavo vrstnega reda v tabeli. Meni je bolj logičeno zaporedje: število tem, število sporočil, zadnje sporočilo.
- A kaj razmišjate, da bi napisali "FAQ"?

Toliko na hitro.

OrlyTM ::

Jest bi pa predlagov, da se nardi tko kot je blo na starem forumu, da je pri vsakem userju tud link na E-mail ... če ni seveda preveč komplicirano.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Primoz ::

Če ti človek dopušča gledanje njegovega e-mail naslova imaš link na njegov e-mail v njegovih nastavitvah (klikni na ime)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

DeLonghi ::

no sem si prebral malo pohval in pritožb..
jaz bi dodal pa tole:
zdi se mi, da je prevec vse na kupu in premajhni fonti. stvari niso oznacene po pomembnosti
to se vidi recimo levo zgoraj:klikamo za forume al pa clanke, ki naj bi bili enako pomembni kot anketa spodaj..vendar ni!
clovek ki pride na slo-tech stran mora najpomembnejse stvari ne videt ampak se mu morajo pritisnat v oči
dostikrat gredo ljudje direkt na forum, potem pa iscejo forum link med ostalimi zadevami
bi se dalo tele pomembne zadevce bolj MASTNE naredit?

se mi zdi da je res vse premajhno in prevec na gosto napisano..
vecji fonti in bolj svetle crke pa itaq bi bile boljse

luni ::

DeLonghi in roro, zelo zanimivi predlogi, kot vidita sem nekatere ze uposteval. Glavni meni je sedaj v bold crkah, Se se kadi ima pet povezav. Upam, da je tako bolje, povejte svoje mnenje se drugi. Anketa bo menjana na 14 dni, sedaj na zacetku pa je se malo nestabilno, ker jo primoz zamenja po svojem nagonu. Potem bo to se malo boljse urejeno.Vrstni red v Forumu bi tudu po moje bilo bolje spremeniti, in sicer da so prvo teme, pol pa sporocila. Primoz kaj mislis, je tezko?
Artificial Intelligentia

OrlyTM ::

Pa še to ... je mogoče, da bi dubu na mejl obvestilo, za vsak post, ki se je zgodil v forumu po tem, k si sam vpisal odgovor ?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

roro ::

Hvala za pozornost pri prejšnjih predlogih.

Še en predlog: Če ima kdo (? Primož) čas in voljo, naj sive gumbe (na glavni strani in v formu za dodajanje posta) nastavi tako, da se bo miškin kazalec, takrat ko pokažemo nanje, iz puščice spremenil v "kazalec".

Lep pozdrav vsem

roro

Primoz ::

Napiši v javascriptu, jaz bom pa includal. Drugače boš pa na to čakal................:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Justy ::

Imam en predlog glede malih oglasov. Lahko bi naredili funkcijo ki bi avtorju oglasa omogočala da svoj oglas umakne oz odstrani ko bo svojo rec prodal oz ne bo vec prodajal te stvari, ker drugace se bo oglasov nabralo se pa jos, in ne bo vec pregledno in potem bos gledal nekaj, kar sploh ni vec v prodaji.
Ker pa bi se nasel kdo, ki se mu ob uspesni prodaji svojega artifekta ne bi ljubilo ostraniti oglasa, priporocam funkcijo, ki oglase odstrani recimo po 20-tih dneh, razen ce avtor nekako svojega oglasa v tem casu nekako podaljsa. Mislim da bi to prineslo na preglednosti in funkcionalnosti oglasov...

LP

Primoz ::

Mogoče si opazil, da lahko klikneš "popravi" in nato gumb "Briši"...:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Justy ::

Upsi. Nism opazu k se nism dal nc v oglase:D

Bom probal nekaj dat v oglase, samo ne wem kaj... Mogoce dvoje stare gate8-O

Balandeque ::

Js sem pa pretresen prebral tole temo, kjer je brane2 tako nesebično razpalil, da bi mu tudi jaz z veseljem kak pir plačal; pač dobre ljudi večinoma vidim le zjutraj ko si perem zobe.:D Zategadelj predlagam, da bi se vsake tolko (Piran 2003?) razglasilo&nagradilo osebo, ki je pomagala zelo veliko n00bom, ali pa ji je po vsem sodeč pomaganje pobralo tudi kako popoldne. Dejstvo, da se vam tu zadržujejo razni samaritani, vam po mojem pripelje več userjev, kot pa lepo porihtan page. Ker glasovanje zato morda ni primeren način in ker tudi sicer v ustavi izključujemo demokracijo, bi se lahko adminom podelila diskrecijska pravica, da sami ocenijo, kdo bi najbolje poosebljal gornji zahtevi.

upam, da ne dobim naziva zaradi vstajanja stare teme od mrtvih..
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

vsak je na svojem področju kovač... brane2 pač na elektroniki :):D >:D verjetno je bil prav srečn da je lahko to napisal.. ker včasih je prav fajn (prijetni občutki) komu kaj bolj zapletenega pomagat ko si ponavadi res edini ko veš kaj naredit :)

mh8759a ::

možno, da tole že obstaja, ampak jaz nisem najdu v svojih nastavitvah foruma..
in sicer prikaz starejših tem - sedaj se jih prikaže samo določeno število..vsi forumi imajo narejeno tako, da imaš spodaj linke << >> ali pa 1 2 3 4 ... s katerimi se premikaš med stranmi določenega oddelka v forumu in imaš tako tudi dostop do starih tem..

povejte a to že obstaja ? če še ne, je potem to skoraj nujno.

lp
Marko

MadMax ::

A bi se dalo zraven teh

( | )Nova sporočila ( Več kot 20 sporočil v temi | Tema je zaklenjena )
( | ) Že videna sporočila
( | ) Stare teme
Premaknjena tema

ikonic dodat se n.pr. kaksno zvezdico ali kaj podobnega, ce si sodeloval v temi?
Vcasih namrec pozabis, kam vse si pisal, nekdo pa bi te morda rad se kaj vprasal, toda ce se ne spomnis kam pogledat....

Upam da razumete, kaj hocem povedat.


Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Thomas ::

A bi se dalo, da prikaže še koliko je bilo pogledov ODKAR je zadnji nekaj napisal v temo?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

iration ::

jest bi pa zlo rad vidu, če bi se dal v odgovoru na post vidt na kaj odgovarjaš. po možosti bi se vidl zadnje tri poste (ali več) pa še to v manjšem fontu da ne zavzame cele strani. to bi blo super!
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Primoz ::

infectiphibian: ce bi vklopu svoj sistem za gledanje, bi lahko v svojih osebnih nastavitvah videl moznost vklapljanja prikaza zadnjih odgovorov.

Thomas... will consider.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

iration ::

Super, očitno tega nisem opazil. in takole je bila odpravljena še zadnja neprijetnost na slo-techu;)
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iration ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490666 (1465) bastadu
»

lunijev odhod - the begining of a nightmare?

Oddelek: Slo-Tech
381849 (1144) luni

Več podobnih tem