» »

Razlika med Basic in Deluxe plato

Razlika med Basic in Deluxe plato

MasterMiG ::

Haj
Zanima me, kakšna je razlika med basic in deluxe modelom plate, ali je ta samo v bonbončkih v stilu boljše glasbe, več SATA konektorjev itd. ali se pozna tudi na splošnem in navijalskem performansu. Ker ponavadi se razlikuje tip čipovja, vsaj na papirju. Kako je s tem v praksi, ali je vredno odšteti 50 evrov več za deluxe model?
Hvala za odgovore
There is nothing to fear but the fear itself.

kopriwa ::

Če to misliš osnovne plošče potem je vse odvisno od proizvajalca. Nekateri pač nimajo oznak basic/deluxe ampak imajo drugačno ime za vsako plato. Probaj google, oz pejt na stran proizvajalca pa primerjaj obe.

SodVina ::

Ponavadi se razlikujejo le po bombonckih, ce pa je zamenjan chipset, je pa to kvecjemu na SouthBridge-u, recimo na racun boljsega zvoka.

Je pa res odvisno od proizvalajca, tako da, kot je ze omenil kopriwa, se bos moral pozanimat za vsako plato posebej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SodVina ()

MasterMiG ::

Specifično me zanima primerjava med modeloma osnovne plošče Asus P5B Deluxe in Asus P5B. Sem že pogledal na asusovo stran primerjave med točno tema modeloma. Vidne razlike so opazne predvsem v bonbončkih. Kar mene zanima je, ali se to pozna tudi na performansu, navijalskem in splošnem. Ali se da Conroe E6600 enako naviti na basic ali deluxe in ali je razlika med tema modeloma tudi v splošni hitrosti.
There is nothing to fear but the fear itself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matična Asus P5B Deluxe ali MSI P965 Deluxe?

Oddelek: Kaj kupiti
212151 (1833) espider
»

Katero matično ploščo za E6600?

Oddelek: Kaj kupiti
272361 (1433) Kezman91
»

nov C2Duo based PC

Oddelek: Kaj kupiti
422058 (1026) Turtle
»

Plata za core 2 duo???..asus

Oddelek: Navijanje
412465 (1377) ShARk63
»

Matična Plošča (Core 2 Duo)

Oddelek: Strojna oprema
191516 (1181) micky84

Več podobnih tem