» »

internet ISDN klicne številke

internet ISDN klicne številke

PROTOTIP ::

Zanima me, če obstaja kakšna navadna številka z začetkom npr. (01) in ne 0888 za vzpostavitev internet povezave. Kot najbrž veste, telekom omogoča brezplačne klice s paketom vikend, ki pa ne velja za internet 016000000 sem slučajno našu od volje, vendar rabim uporabniško ime in geslo.

OmegaBlue ::

Ni volja zastonj? Tako si sam narediš up.ime?


EDIT:
Ja še majo našel:
klikni me nežno
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

aljazh ::

Kolikor razumem, njega zanima, ali kateri ISP še vedno omogoča dial-up preko navadne številke (npr 01 111 22 33) in ne preko 0880 ali 0889.

Kajti Telekom naj bi uvedel nekakšen "vikend paket", kjer z doplačilom (mislim da okoli 500 SIT) lahko cel vikend kličeš zastonj na običajne številke (torej tipa 01 111 22 33).

Mislim, da bi PROTOTIP želel tako med vikendi vzpostavljati dial-up preko "navadne" številke, saj na ta način ne bi plačal niti impulzov/minut.

--------

Mislim pa, da iz te moke ne bo kaj dosti kruha, saj so na to najbrž pomislili tudi Telekomovci. Četudi še obstaja kakšen ISP z "navadno" številko, bi utegnili škrjančkovi ta vikend popust omejiti le na govorne klice.

PROTOTIP ::

Hm, aljazh, in kako oni vedo, da gre za internet in ne za govor? Da bi to vedel, bi moral prisluškovat, kar ne bi bilo nič novega pri našem udbomafijskem omrežju. :| Poleg tega, nekak ne razumem, govor enako obremenjuje centralo kot prenos podatkov. Zakaj torej eno zastonj drugo pa tako drago?

PROTOTIP ::

@omegeblue
To geslo deluje samo na tisti njihovi 0888 številki, na navadni številki pa ne. Rabil bi kakšno bolj interno geslo >:D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

telefoniranje prek interneta

Oddelek: Omrežja in internet
103826 (3654) mte
»

Zelo čuden pojav!!! Ko greš z modemom na internet, plačaš, kot da bi klical v cono 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
885252 (3872) sketch
»

problem z telekomom!!Pomagajte

Oddelek: Omrežja in internet
382417 (1556) zile
»

TELEKOM !!!

Oddelek: Omrežja in internet
442475 (1815) tejo
»

Poglejte tole!

Oddelek: Omrežja in internet
51023 (877) roscha

Več podobnih tem