» »

Kako se znebim "nečesa" iz registra?

Kako se znebim "nečesa" iz registra?

borc ::

Živjo,

e, grem kar k stvari; pred časom sem instaliral Photoshop CS2 na svojo kišto, a le poizkusno verzijo ki traja mesec dni. Ta mi je potekla in tako mam zdaj blokirano možnost re-instalacije nove poizkusne verzije. Znanec mi je razložil, da software pusti nekakšno kodo v registru, katera onemogoči nadaljne instalacije, razen kupljenih verzij programja. Mi lahko kdo razloži kako se te kode iz XP-jev znebim, ali moram pač to požret in kupit Photoshop?

Hvala za pomoč in LP
  • zaklenilo: STASI ()

miko 55 ::

ma požrl tega ne boš ker ni vredno. poglej v register pod softwer oddelek, pa najdi program, največkrat je naveden proizvajalec in nato program. nato oboje zbriši, restartaj in ponovno naloži program. je delo pri katerem je poterbno vedeti kaj počneš, ker drugače gre vse skupaj v kur*c. če dela nisi veš naredi varnostno kopijo registra in nato se loti lova. drgač pa kolega z izkušnjemi vedno pride prav.

borc ::

Ma ja, saj to je to. Nisem ravno debilen, sam bi že zmogel na tak način to uredit, da si ne bi frderbal cele kište. Ampak jaz sploh ne vem kaj in kje register je. Bi rabil nekoga da mi opiše "pot" do fajlov ki jih moram zbrisat. Ali je to le asking for trouble while pointing a gun to my PC?

Azrael ::

Poglej sem, najbolj točko 12.1
Nekoč je bil Slo-tech.

STASI ::

Kupi PS pa basta! Drgač je pa naš Azrael vse povedu. In zarožljala je ključavnica.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup licence Eset (NOD)

Oddelek: Pomoč in nasveti
192540 (2192) ST-777
»

Lenovo vs. Samsung vs. chiliGREEN

Oddelek: Kaj kupiti
142024 (1740) fosil
»

Lotus Notes (*.nsf) na "karkoli cloveskega"

Oddelek: Pomoč in nasveti
81283 (1013) antonija
»

[ Windows XP ] Samodejni zagon programov

Oddelek: Operacijski sistemi
142872 (2651) ZLOky
»

fasu sm virus!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101301 (962) baron21

Več podobnih tem