» »

arhitektura?

arhitektura?

deyanchek ::

Zdravo,
Zanima me če slučajno kdo pozna kakšen program in kje se ga da dobit za oblikovanje hiše, njene notranjosti in podobne zadeve?

lp, dejan

Jan987 ::

autocad je verjetno car na tem področju, je pa res da je plačljiv in cena ni ravno nizka.

qwdl ::

Autocad, Revit, Archicad, Architectural desktop, All plan... jih je veliko. Če nisi nikoli uporabljal tak program ti svetujem Revit, ker je zelo intuiktiven.

opeter ::

Kaj pa kak SketchUp? Še ta je najbolj intuitiven...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Fatboyslim ::

Glede na to da si še začetnik v tem (predvidevam po tem da to sploh sprašuješ) ti priporočam Archicad ji je arhitekturni program namenjen le risanju hiš in je od zgoraj omenjenih IMHO najbolj enostaven za uporabo.

Ima pa tudi zanimiv 3d look, s katerim se lahko sprehajaš skozi objekt ki si ga narisal podobno kot v kakšni prvoosebni igri :)

Makkaba ::

Pozdravljen!

Jaz ti priporočam program Arcon, osebno mi je nekako najbolj všeč od vseh zgoraj naštetih in tud najbolj uporaben se mi zdi, saj kakor komu probaš pa lahko :) ! Torej tako kot prii Archicadu se lahko tud sprehajaš po hiški, ki si jo narisal oz. narediš predstavitveni projekt! Imaš pa tudi mnogo dodatkov kot recimo 3000 različnih elementov kuhinj, zunanjih objektov ... skratka možnosti je res neskončno in zelo realno.Pa mnogo uspehov pri risanju hiške! Poročaj!!! :)

LP Makkaba
Prišel, videl, zmagal ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik za študentko arhitekture

Oddelek: Kaj kupiti
111873 (1622) bajsibajsi
»

Fakulteta za gradbeništvo (VSŠ)

Oddelek: Šola
154411 (3941) -MH-
»

Pomoč pri AutoCadu ali ArchiCad

Oddelek: Programska oprema
126983 (6187) Lenc
»

SketchUp zastonj! (potem, ko je proizvajalca, @last software, kupil Google) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
8515079 (11406) Company
»

program za arhitekturno risanje na touch screenu, obstaja to ?

Oddelek: Programska oprema
83772 (3660) ovdje kokoš

Več podobnih tem