» »

Disk-pomoč pls

Disk-pomoč pls

mikkk ::

težava je naslednja:

Disk (hitachi 160gb) mi je kar naenkrat prenehal delovati. iz diska nisem mogel brisati datotek in podobnih stvari.....ko sem računalnik resetiral in kliknil na ta disk (E:) mi je napisalo:
The Disc in drive E is not formatted.
Do you want to format it now?

ali je mogoče kakšna rečitev da dobim nazaj vse podatke ali je že vse izgubljeno?

help pls

lp
  • spremenil: mikkk ()

#000000 ::

U jebela, ampak obstaja en kup programčičev ki bolj ali manj uspešno poskušajo dobit podatke nazaj, potem obstajajo določena podjetja ki se profi bavijo s tem problemom, vendar gre pri obojem predvsem za oživljanje in pridobitev podatkov s tako ali drugače poškodovanih diskov, kako pa je v primeru da si naredil format pa bi blo dobr vprašat. Drugače pa si probaj pomagat z googlom išči predvsem data recovery tools ali software oz. hard drive data recovery, pa še ene par direkt linkov Get data back SpinRite tedva sta baje zelo uspešna ko je disk v guzi, kako pa bo v tvojem primeru pa ne vem povedat.

Aja če se obločiš da ga neseš va kako firmo ti povem da je to zelo draga zadeva saj računajo cca 1000 sit po GB tko da če nimaš (nisi imel) res nekih orto hudih podatkov gor, rajši pozabi na vse skupaj. Srečno LP

Spajky ::

"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

mikkk ::

s programom getdataback sem uspel rešiti okoli 25gb podatkov od približno 100gb :>
tudi to je nekaj :)

tnx for help

gandi ::

Probi še z "Recover My Files"...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prodan Disk - kako unicit podatke da ne bodo vidni

Oddelek: Pomoč in nasveti
363848 (2666) poweroff
»

Reševanje podatkov z diska

Oddelek: Strojna oprema
354716 (3962) Spajky
»

USB ključ error => disk is not formatted

Oddelek: Pomoč in nasveti
194234 (3791) muzičar
»

Trdi disk _crknu?

Oddelek: Strojna oprema
91127 (896) Nejc Pintar
»

Racunalnik ne vidi vec particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
91417 (1263) Kunte

Več podobnih tem