» »

mp3->midi

mp3->midi

appz ::

mene zanima kako bi lahko konvertiru iz mp3 ali cda ali wave v midi ce je sploh mozno ...sam po moje je mozno..

hvala!!

Matek ::

Kolko jaz vem, skor ni možno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Cygnus ::

ni možno! oz ni možno v taki obliki kot bi verjetno ti hotu :O. Sam princip delovanja midi je totalno drug kot pa digital audio. V midiju je vse kar je v fajlu so napisani keri instrumenti (General Midi, of course|O) in sekvencer oz notni zapis vsakega inštrumenta (če koga to *ZARES* zanima |O). Zdej če bi hotu konvertirat bi mogu razbrat iz mp3ja posamezne instrumente, jim dodelit ekvivalence v GM in napisat notni zapis za vsak instrument. lahko ti je jasn kk je to easy narest če si že kdaj probu voice removal plugin za winamp...
ajt 1/2
lp,
Mare
------
I see London, I see France, I see stinky underpants!

Tr0n ::

To cisto ne drzi. Obstajajo zelo dobri programi, ki iz navadne .wav datoteke naredijo .midi. Seveda rezultati niso vedno dobri, ampak za silo je, ker potem lahko midi sam popravis. Finta je pac v tem, da se da vsak ton preko frekvenc natancno dolocit (nota).

Poglej malce po netu, bos nasel kak wav2midi programcek.

Cygnus ::

ok...sčekiru... tole sem najdu:
"...the systems of music recognition work with 60-70% accuracy but only for a single voice melody (one note at a time). For polyphonic music the accuracy is even lower. .."
kar pomen da si s tem nimaš kej preveč pomagat, ker je vsaka normalna muska polymorfična. Mogoče če posnameš melodijo od mobitel pa pol midi is tega nardiš (če ti je le-ta tok všeč 8-O)
lp,
Mare
------
I see London, I see France, I see stinky underpants!

Tr0n ::

No, kot receno, obstajajo zelo dobri (komercialni) programi, ki lahko tudi vec strukturno glasbo razdelajo v midi. Pac za vsak zvok, ki ga identificira naredi nov midi kanal. 60-70% je pa kr dovolj, ce zelis iz kake pesmi melodijo vkrast in jo uporabit v svoji kreaciji ;).

Cygnus ::

pazi chief... če hočeš pobrat lead linijo more bit brez background. se prav more tolčt solo. to je pa pr današnji glazbi edin možn pr kašnem tr*ncu :D
ej majkemi da bom probu to pa ti *zares* povem kok je bila ocena natančna; k takih proggyev nerabm k se sam še bl zajebavam pol. raj na roke po posluhu napišem... je vsaj 99,999% točno :\
ajt 1/2
lp,
Mare
------
I see London, I see France, I see stinky underpants!

Tr0n ::

Saj ne pravim, da je koncni rezultat super. Sam sem testiral ze skoraj vse programe na tem podrocju. Se vseeno moras midi nato editirat in odstranit nepravilne note, wav pa moras preden ga das pretvorit dobro pocistit.

appz ::

moram priznat da full dobr razglabljate o tem midi-ju sam men se vedno ni zdej jasn al ja al ne:|
aha mimogrede rabu bi to naredit za na GSM
aja pa se vprasanje za Cygnus-a kaj ti pomeni ajd 1/2

Cygnus ::

dej povej celotno zgodbo kaj bi rad naredu...
ajt 1/2 naj bi pomenl ajdpol? vsaj v vasi se govori ;)
lp,
Mare
------
I see London, I see France, I see stinky underpants!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klavir - PC

Oddelek: Strojna oprema
122581 (2464) Naabo
»

[MP3] kako konvertirati v WAV ali MIDI?

Oddelek: Zvok in slika
85362 (4422) RRok
»

Mp3 v polifonicne oblike

Oddelek: Programska oprema
81898 (1762) KTr1sk
»

kako posneti polifonično melodijo ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
72063 (1886) SasoS
»

note

Oddelek: Sedem umetnosti
97218 (7151) drevo

Več podobnih tem