» »

PayPal: kdaj prejemanje tudi za SLO?

PayPal: kdaj prejemanje tudi za SLO?

Brilko ::

Zdavo!

Zanima me, če ima kdo kakšno informacijo, kdaj lahko lastniki slovenskih PayPal računov pričakujemo omogočeno funkcijo prejemanja denarja preko PayPal-a.

Upam, da ve kdo vsaj okvirno kaj o tem. Ker če mislijo uvest to šele čez leto ali dve, si grem raj čimprej v Avstrijo po nov bančni račun.

Hvala za informacije.

Brilko ::

Nobedn nič neve, kul. :\

nekdo123 ::

Ja, a na Mastercard/Viso ne moreš prejeti denarja? Jaz sem že kupoval stvari, in ko je bilo treba denar iz takih ali drugačnih razlogov vrniti, je lepo šlo nazaj na kartico...

Brilko ::

Ja, sam to je bogo. ;)

Kebab ::

Nekje sem prebral, da ko bo povpraševanje dovolj veliko.

Sem imel skoraj 3 leta paypal račun preko računa v AT, pa so me par mesecev nazaj pri paypalu "skenslali". Tako da tudi nestrpno čakam tole možnost.

Gandalfar ::

pred prevzemom eura zagotovo ne. Pomojem pred naslednjim poletjem ni realno pricakovati. Se posebaj, ker je veliko odvisno od nase zakonodaje. Morate vedeti, da paypal ni banka ampak zasebno podjetje in ce nasa drzava zahteva prevec odgovornosti od njih (v zelji zascititi potrosnika) bo paypal ignoriral slovenijo. Ter seveda nudenje supporta v domacem jeziku in vse to zahteva svoj delez potrosnikov.

Brilko ::

Kebab, kreditno preko slovenske banke, na PayPal-u pa si bil prijavljen kot AUS al si meu prav vse v Avstriji? Če prvo, pa a je sploh šlo normalno prejemati?

Gnadalfar: hvala za mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()

user4683 ::

Ali kdo pozna način kako bi mi nekdo lahko prek paypala nakazal denar? Na moj (slovenski) paypal kakopak ne bo šlo, ker denarja ne morem pobrat s paypala:)

Need help fast:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785734719 (17750) plusdzabaka1
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134308 (14272) igi82m
»

Paypal v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8517511 (10600) techfreak :)
»

Paypal

Oddelek: Omrežja in internet
172825 (2098) bastadu
»

placevanje s PayPalom

Oddelek: Omrežja in internet
111468 (1295) sloncek

Več podobnih tem