» »

Cool edit mi povzroča težave

Cool edit mi povzroča težave

nokia6310 ::

Pozdravljeni!
Ko uporabljam cool edit se mi dogaja, da ko en fajl prekopiram v drug untitled, da ko hočem zapreti cool edit potem ko že vse shranimm, da se le ta ne odziva in mi javi v event viewrju naslednjo napako:
Datum: 21.7.2006 Vir: Application Hang
Ura: 2:25:18 Zvrst: (101)
Vrsta: Napaka ID dogodka: 1002
Uporabnik: --
Računalnik:
Opis:
Neodzivajoča se aplikacija coolpro2.exe, različica 2.0.2095.0,
Neodzivajoči se modul hungapp, različica 0.0.0.0, neodzivajoči se naslov
0x00000000.
Probal sem že odinštalirat cool edit in ga ponovno namestit pa je isto, drugi programi se odzivajo normalno in tudi delajo normalno tako, da bi hardwersko napako verjetno lahko izključil, čeprav se mi tale 00000 zdi sumljiv.
Ve mogoče kdo kaj več kaj bi to bilo, oziroma kaj naj še probam?
Hvala za odgovore.

b0B3k ::

A si tud registre počistil po tem, ko si program odinštaliral? Mogoče je kaj v registrih ostalo?

P.S. Drugače pa sem se tudi jaz nekaj časa z CoolEditom ukvarjal, ko pa sem prešel na PSPad nočem več nazaj, ima vse feature-je, ki jih pri delu potrebujem pa, najvažneje, še zastonj je.

alesp56 ::

poskusi z novejšo verzijo programa cool edit - adobe audition 1.5 (ker 2.x sux total).
in to je to...

nokia6310 ::

Kkako pa naj register počistim?
Zanimivo pri tem je bilo tudi to, da so mi priseti ostali takšni kakršne sem pusttil prej.
A to sam v regedit napišem cool edit pa bo zadeva počiščena ali obstaja prav kakšen program za čiščenje programov iz registra?

5er--> ::

@b0B3k: Cool Edit je (vsaj v tem primeru) program za urejanje zvočnih posnetkov.

b0B3k ::

Se opravičujem - my mistake - ne vem kako sem imel v mislih da gre za crimson editor, vendar naziv pomešal z linox text editorjem ... :8)
Vseeno gre še vedno preveriti registre in morebiti kak "Application Data" folder, čeprav so to zgolj moja ugibanja. Sam, sicer ne pogosto, registre ročno pucam (find/delete), če morda kak odinštaliran program čudežno ohranja kake nastavitve (zna pa to biti malce delikatno - handle with care)... Drugače pa ti zna google takoj najti kak "Registry cleaner".

°X-bajtek° ::

Your Uninstaller - ko zbrišeš iz official uninstall systema, ti še on sam poišče vnose v register in jih prepuca in odstrani, prav tako tudi mape in ostale nepotrebne datoteke. Tako da pomoje bo delovalo če boš uninstalliral z Your Uninstaller ta Cool Edit in ga potem na novo naložil;)
Click...Click...BOOOM!

nokia6310 ::

Po mojem bom mogel formatirati ker drugače res ne vem kako bo šlo.
NO ja spet se bom nekaj ur zamudil.

Han ::

Če si navezan na ta program, razmisli o nakupu njegove novejše in bolj kompatibilne različice, ki sliši na ime Adobe Audition. Zadnja verzija 2.0 je sistemsko precej požrešna, medtem ko v1.5 deluje spodobno tudi na šibkejših mlinčkih in Windows 2000...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program

Oddelek: Pomoč in nasveti
111233 (1110) Goran's Blog
»

Program za snemanje kitare na racunalnik

Oddelek: Zvok in slika
161872 (1553) .:joco:.
»

Program za snemanje zvoka na izhodu PCa

Oddelek: Zvok in slika
123586 (3451) cekr
»

Programska izboljšva zvoka iz kasete na PC

Oddelek: Zvok in slika
71629 (1449) erik964
»

program za upocasnitev zvoka,komada

Oddelek: Zvok in slika
71876 (1780) danix1

Več podobnih tem