» »

ebay

ebay

TheOne21 ::

Mene zanima če je že kdo kupoval preko spletne strani ebay,kr jst bi rad neki kupil vendar neznam ;( !
tnx za odgovore

klemen22 ::

Bidat moraš kot prvo.
Oz. če je možnost "Buy it now" kupiš direkt.
Vendar naj te ne zavede. Včasih se dobijo talenti ko zbidajo NAD vrednost "Buy it now". :\ :\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

OldSkul ::

Jst večinoma po Buy it Now načinu kupujem, torej kupujem večinoma samo od trgovin, ki so na ebayu, rabljenih stvari pa bolj malo. Tako me še nobeden ni nategnil :). Lih zdaj sem naročil ene 6 stvari iz ebaya naenkrat od različnih trgovin.

OZZY ::

@klemen22@.......maš dve buy now opciji. Prva je da je cena fiksna in ko kupiš jo po tuisti ceni...Druga opcija je pa da ima buy now opcijo v kombinaciji z licitacijo....In seveda tak produkt lahko doseže večjo ceno- odvisno za kaj gre, saj je vrednost produkta odvisna kok je on vreden zate in ne za prodajalca..če je zate vreden več boš tgakrat šel čez tisto ceno...

Pa še nekaj...V tem primeru ko sta obe opciji in ko prvi ponudi na licitaciji buy now ni več možen in se končna cena oblikuje glede na povpraševanje...tok o modelih ki ponudijo več...
Go with the flow.

TheOne21 ::

Recimo da je vrednost produkta 175$ cca. 35000sit..koliko stane prevoz do slovenije?

Jan987 ::

To je odvisno od teže in velikosti paket, patud pri različnih hitrih poštah so cene različne. Tko da poglej mal po kurirskih službah in se zmeni da s tisto pošlejo k je cenejša (ki si jo ti najdu, oz. če imajo oni razumne cene pri svoji lahko tud z njihovo) pol še poglej če pošiljajo v slo/eu pa take stvari in NAZADNJE šele kupi/licitiraj! Tako se boš izognil problemom.

pingec ::

Ali kdo morda ve kako bi Verify-jal moj ID tako, da bi mi dovolilo dati opcijo "buy it now" ko prodajam artikel? Namreč ne morem izbrat slovenije ko izpolnjujem obrazec, kaka ideja?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ebay dražba

Oddelek: Pomoč in nasveti
3611993 (5427) Riff

Ebay finta

Oddelek: Omrežja in internet
435915 (4093) Tilen
»

ebay bidding (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5210705 (6446) opeter
»

Prodaja preko ebaya-provizija

Oddelek: Loža
145126 (4744) turkx90
»

Nakupovanje preko ebaya

Oddelek: Loža
3011518 (10940) krneki

Več podobnih tem