» »

Ena nadležnost

Ena nadležnost

jedateruk ::

Ko imam na zaslonu neko flash ali java vsebino, mi vedno napiše: "Click to use and activate this control" tako da moram najprej kliknit, preden lahko začnem stvar uporabljat. Tega nimam od vedno, se mi je pojavilo enkrat nedavno pa me zanima, kako se naj tega rešim?

#000000 ::

To nima veliko zveze s tabo, oz. to je MS nekaj spreminjal kodo Internet Explorerja (posledica izgubljene tožbe) in zdej je treba kliknit, da se kao aktivira plugin. Namesti si najnovejšo verzijo flash ali shockwave player-ja (prej pa odstrani stare verzije) vse dobiš na http://www.adobe.com

ps. za odinstalirat flash rabiš po tanovem, programček ki ga najdeš na klik do programčka in navodil brez njega se player-ja ne boš znebil, vsaj meni ni ratal. LP

jedateruk ::

Ja, ampak kot že rečeno, ta stvar se pojavlja tudi ob javanski vsebini, npr. na Yahoo Games. Javo sem nedavno odstranil in zamenjal z novejšo verzijo pa mi tist text ni zginil. Bom probal tist tvoj program.

#000000 ::

Ja to se pojavlja povsod kjer je v html dodan kak plugin, pa naj bo to za javo, flash, wmv, ipd. Ker je MS pokadil tožbo je pička pač naredil en kup problemov za pasji ku... preberi tole pa potem lahko še tole Lahko pa začneš uporabljat recimo Tole in nimaš nobenih problemov več. LP

jedateruk ::

Mah, Mozille ne mislim uporabljat, me pa zanima če je sploh kak način, da se tega activex sranja znebim (poleg uporabe firefoxa)?

#000000 ::

Poklič na microsoft slovenija pa naj ti oni povejo kako in kaj. LP

jedateruk ::

Ma ko jih jebe, mi bodo še ugotovili, da nimam legalne kopije windowsov pa bo potem še večja jebada.

Zgodovina sprememb…

#000000 ::

LOL Ja ne vem kaj ti firefox tolk smrdi, probaj ga saj. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napoved Flash 11

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
296792 (4914) MrStein
»

Flash player download link

Oddelek: Programska oprema
93675 (3500) jacal
»

Posebnosti nekaterih programov v Windows Vista !

Oddelek: Operacijski sistemi
224238 (2437) aiko
»

Photoshop Express

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
164491 (3372) kronik
»

Obeta se prosto dostopna spletna različica Photoshopa

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
284633 (3508) opeter

Več podobnih tem