» »

Modem ne dela ker je na slotu4

Modem ne dela ker je na slotu4

gapi2 ::

KOsem kupu modem, je serviser mi ga dal na com4 ker baje ni delal na drugih slotih. Sedaj mi windows prepozna samo com 1in com2! Kaj naj naredim? Ko hočem namestit gonilnike jih ne morem, čeprav windowsi zaznajio modem- samo ni com4 v win, je samo com 1in com2!
Imam modem m otorola os-win98!

Hvala

gapi2 ::

aja, zakaj ni delal serviserju na slot 1? A če ga dam sam no slot ena oz. com1, a bo kj bolj?

Rus ::

Pejt na namizje, z desno tiko klikn na moj rač./lastnosti(propertis)/Upravljalnik naprav(device manager) pol boš vidu modem, po možnosti z napako, dvakrat ga klikn, driver(gonilnik)/posodobi gonilnike(update driver)/pol iščeš ročno drajvrje, ki so pod:
(cd-rom):\motorola\SM56_PCI, pol ti jih najde, pol pa sam naprej(next)

Tko je vsaj pr men!!!

gapi2 ::

Ja sej to probam, samne dela. Ker sploh driverja kao ne najde! :( Dam išči pa ga ne najde, če pa dam ročno, pa piše da ga windows ni inštasklirov in da naprava ni v sistemu, čeprav ga ob vsakem novem zagonu rač. najde!

A kdo ve kaj nardit???

l0wc4 ::

Kakšen modem pa imaš? Imaš prave gonilnike zanj? Po tem kako sivar opisuješ, gonilniki niso pravilni. Probaj v varnem zagonu zadevo tj. modem odstraniti in potem ko ti v rednem zagonu najde PCI communication device ali kaj podobnega, daj prave driverje not in bi moralo delati. Če imaš kakšen 3COM modem pazi pri gonilnikih, saj ima 3COM za vsak OEM mode druge gonilnike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3Com USR ISDN Pro Ta

Oddelek: Strojna oprema
281808 (1467) Wad@
»

PC ne zazna internega modema

Oddelek: Strojna oprema
91034 (932) Scooby
»

Modem SM 56 problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
91016 (884) leonius
»

Linux RH 7.2 in konfiguriranje PCI modema!!!

Oddelek: Operacijski sistemi
61161 (1032) pin29
»

PROBLEM Z MODEMOM !!!!!!!help

Oddelek: Pomoč in nasveti
10950 (834) Paramedic

Več podobnih tem