» »

LCD televizor

LCD televizor

Pretorijanec ::

Mojmu fotru se je tut uradn zmešal. Odloču se je, da bomo kupl LCD-ja. Zdej me pa zanima, bratje in sestre Slo-techarji, kakšnega predlagate. Sam sem že nekaj gledal po Netu in nisem nič našel. Dejte mi pomagat. Povejte ker model, kero firmo pa kok stane. Sam obvezno se ga mora dat dobit v Sloveniji. Hvala.

jetam ::

Panasonic in to plasma po možnosti. LCD so po 25.000 DEM...

ali pa seveda Sony, ki je pa verjetno še dražji...

Najcenejša verzija pa je verjetno Philips...

Ampak tako veliko denarja za tako banalno stvar...

OldSkul ::

Plazma zaslone je verjetno čist brezveze kupovat ker enostavno so predragi!
Raj za tak keš kupiš dubr televizor normalen z dolby digital zvočniki pa še DVD zravn!

Matek ::

A zdej boste meli takega, ko ga majo the Sims?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Lunik ::

mojmu fotru se pa kar nekako noče zmešat :]

cekr ::

Poizkusi firmo SHARP.
Ti so med firmami, ki se najbolj ubadajo z LCD.
Pa tudi solidna firma ja.8-O

Pretorijanec ::

O razlogu se naumo pogovarjal. Če moj fotr misl, da rabmo, pol bomo kupl. Ne glede na to al rabmo al ne... :))

gorenc ::

moj fotr je se bolj utrgan. kupiti si hoce avion pa se ne more odlociti med Su-33 in F-18!

kaj predlagate?

CIrCAcevl ::

Jst pravm, da mej ti mal mejnšo domišljijo, če ma pa res tvoj fotr tuk dnarja, kar povsem dvomim, pa je f-18 bolš

|GrEgOr| ::

lahko pa teh 100 M DEM porabiš kak bol koristno :D

Tomi ::

Gorenc: vsekakor naj nabavi F-18, ker je to vsaj za moje pojme edo najlepših letal, ki prihajajo v službo. Ker kolikor jaz vem, jih ni prav veliko, tako da cena tudi ni majhna.
Tebi pa priporočam, da se zbudiš.
metrodusa.blogspot.com

Pretorijanec ::

Meni da se zbudim?

Loki ::

pret. sej se tvoj fotr zaveda, da pride recimo philips z 1m diag. 2.200.000 sit, kajne?
jest sem za f-18, je eno najlepsih letal nasploh.

burekar ::

Jst ti priporočam Philipsa, 100 herčnega. Dokaj ugodno, pa eno izmed najlepših slik ima.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

matter ::

Sicer še nism slišu za lcd Tv, samo plazma, ampak vseen.
Mal poglej spletne strani, ki jih je že nekdo prej podal. V bigbanu majo sicer philipsove pa so okoli miljon in pol pa do 2 miljona sit. Je pa ena manjš, ki pa stane 500.000 sit. Mal poglej po internetu pol se pa pozanimaj katero se v SLO sploh da dobit, če ne boš mogu v tujini nabavt. Glede izkušenj pa mal išči teste, osebnih izkušenj ma bolj malo ljudi :). Znajt se >:D
Računaj pa da bo cena okrog 2 miljona za widescreen kr dost veliko plasma tv.

Pretorijanec ::

Fotr je računu 30.000 DEM. Tko da ql da še mal pršparamo...

jetam ::

Pa tale Pioneer tudi ni slab pa še plasma zaslon ima...

Pa tale TFT-LCD Samsung ali pa tale plasma Samsung...

Flip ::

Kukrkol bo že dau keša, si saj oči ne boste vč kvarl..

dex ::

A nebi tvoj stari raj financirou en luštn LCD projektor prve klase?? Ostanek $$$ pa lahko porabte za prizidek k hiši, v katerem boste postavl kinodvorano, pol pa celi soseski računal za ogled ameriških DVD-jev. Kolosej, požri se...>:D

Tr0n ::

Ja, plazemski so zaenkrat se dragi hec. Raje kak zares kvaliteten trinitron. Sony Wega serije imajo zelo dobro kvaliteto glede na ceno.

TESKAn ::

Jah, kot je že blo omenjen - jaz bi raj en orenk projektor. Zdej tisto je BIG picture:).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BigHugo ::

Pretorijanec ali lahko poveš, kako veliko imaš sobo v kateri bi naj bil ta LCD TV. Ta podatek je namreč zelo pomemben za izbiro diagonale. Od blizu ga gledat ravno ni najbolj prijetno.
Mislim pa da se je tvoj fotr zelo dobro odločil. Pa prijetno gledanje.

LP BigHugo
LP BigHugo

matic ::

Res raje kupite projektor, slika dosti boljsa in vecja! Dobis ga ze za 600.000sit, orenk zadevo pa ze za 1mio, ce pa bi rad se cec pa kupi se boljsega, zraven pa se hud DVD plyer in ozvocenje pa bom mel dosti vec kot pa z enim plazenskim monitorjem ali LCDjem! Pa projektor se fulll manj kvari oci.. oz. edina stvar ki jih sploh ne!? Vprasanje je sedaj samo kolk je vas ta prostor dolg kjer boste gledal to in pa ce mislite to uporabljat nasploh kot televizor, ker potem se spet ne splaca, ker bo slo prevec zarnic!
Se pravi namesto tv za 3mio kupi raje projektor za 1mio+dvd player za 150k + ozvocenje za 200k + se malo dekoracije + life time zaloga zarnic za projektor! (zarnica je cca 100k)

opomba: 1k = 1000 $IT

XsenO ::

Zadnjič sem vidu v merkaturja da prodajajo 15inćni LCD TV samo za 500k SIT
1 + 1 = 1

matic ::

ja in to naj bi bilo poceni al kaj!?!?!? Od Hasola dobis rac. monitor ki ima tudi tv in za 100k sit! 17" pa za malo vec kot 200k!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Poceni plasme

Oddelek: Zvok in slika
174045 (3056) Stepni Volk
»

Nakup TV 4:3 ali 16:9

Oddelek: Kaj kupiti
323804 (2844) Mirč
»

LCD televizorji

Oddelek: Zvok in slika
213063 (2681) Valentin
»

LCD TV ali PLASMA

Oddelek: Kaj kupiti
174589 (4376) Šimpanz
»

Recimo da bom bogat!!!

Oddelek: Kaj kupiti
151556 (1178) Daishi

Več podobnih tem