» »

IGRE problem!

IGRE problem!

Sidd-boy ::

Jaz mam en velik problem! Ko hočem kakšno igrco mal novejšo igrat al pa predvem pri dirkalnih mi rač. zašteka in monitor se mi ugasne (rač. ga ne zazna), po moje je problem v grafični ker gre monitor direkt v grafično. Včeraj sm ga dobil iz popravila kjer sso zamenjal hladilnik na grafični in so mi zagotovil da bo delal in dons probam več različnih igc in še kr isti problem. PROSM POMAGITE MI!! Mam pa grafični ATI RADEON 9600 128 mb.

lp, Damir

ERGY ::

To zgleda gpu zamrzne ? Pol pa se vse ostalo...

LP

miwche ::

spet na popravilo

ali

opiši malo bolj podrobno. se to zgodi takoj ko zaženeš igro ali po določenem cajtu? ko se ti ugasne monitor ali slišiš zvok prek zvočnikov al se vse zablokira? moraš potem restartat?

Sidd-boy ::

Na popravil ga več ne nesem kr je biv že 3x!!
Lej ko grem jst igrat igrco je neki cajta mir po pa kr naenkrat vse skp zasteka pa muska ki je predvajana v zadni sekundi se ponavla pol pa čez 20s začne lučka na monitorju utripat ko da ne zazna računalnika al pa ko da bi biv rač. ugasnjen in pol tut muska neha spilat. Drugač je pa čist odvisn včasih lahk igram po 2 uri da mi nebi zaštekal učasih pa pridem v igrco pa mi zašteka vse skupi. Zato bi rad če kdo ve kko se zrihta da nebi sov brez veze nove grafične kupvat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sidd-boy ()

Person ::

Hm, mogoče je pa krivo pregrevanje CPU-ja ali pa problem z RAM.
Let's make something useful!

miwche ::

tako, najbrž pregrevanje.
preglej temperature, ko igraš, s kakim monitoring programčkom.

M@73Y ::

jest bi pa reku da bi najprej v nastavitvah sklopil ali vklopil GPU recovery. neki tazga se reče. lohka ma to kaj veze.

muzičar ::

Hmm... lahko je pa virus oz. neke vrste malware. Preglej sistem. Drugače pa dobi SpeedFan in poglej temp. -> zraven daj še programčič Prime95 in opazuj temperature.

AndrejS ::

Se to zgodi pred igranjem (pri zagonu) ali med igranjem. Ker če se zgodi ko zaženeš potem je nastavljena narobna frekvenca osveževanja, ker igrca morda uporablja drugačno ločljivost ali pa barvno globino

Sidd-boy ::

muzičar mi plis poves mal kk SpeedFan deluje. andrejz ne igra mi stekne ko ze neki casa igram.
tnx za poste

muzičar ::

Zelo simpl. Inštaliraš, zaženeš in viola imaš temperature. Drugače ti pa vse piše. Slediš navodilom. Edino kar je nevem točno kera temp. je za GPU. Verjetno tista, ki je najvišja.

djmaster ::

ne pr men je ta druga in pr vseh ki sm reševal take probleme imajo pod 2go

obranc ::

preden dobiš živčni zlom, zamenjaj hitrost osveževanja, in sicer daj na 70 HZ in probej še enkrat. Sm imel podoben primer in je glih refresh rate pomagal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik mi zmrzne (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
667839 (5904) burek17
»

Računalnik se samodejno ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
132478 (2307) Xserces
»

Temperature

Oddelek: Pomoč in nasveti
291912 (1513) joker16_7
»

Problem z Gigabyte 7600gs na agp vodilu

Oddelek: Strojna oprema
221520 (1096) Shegevara
»

neki glede speedfan

Oddelek: Pomoč in nasveti
321490 (1004) dadooo

Več podobnih tem