» »

RESET gumb

RESET gumb

Matek ::

Zadnje čase opažam, da majo uhišja ful male reset knofe. Mate tud vi podobne izkušnje? Mene to ful moti. Na mojem računalniku je tko mali kot na tamagočiju. Za vsako ko čem resetirat, morem to naredit s kulijom. To me ful jezi;((. ja no... Shit happens...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

McHregec ::

bodi sploh vesel da ga maš ena ohišja ga sploh nimajo

ChiefThunder ::

Tud jazst mam takšno ohišje in me tud to mal mot. Lahko bi nardil vsaj tko, da bi bil gumb malenkost večji, tko, da bi loh s prstom resertiru.

Marjan ::

mam jest popolnoma isti problem, sem se pa spomnu:
na ta mali gumb s sekundnim lepilom nalepš kaksno plastiko -tulec, npr pokrovcek od kulija, pa mal ga oblikuješ da bol paše notr, bom probu sam to nardit, čim bol estetsko...
...sam res pa je da ce se bos sam mal bol od strani prtisnu se bo odlepl, vrjetn bi mogu tist mali zanikrn gumbek vn uzet pa celotn tulec notr ustavit! to bo to :)

yjj ::

Bolj oc ohišja pa imajo tudi večje

MaJsTeR ::

Moj je tudi tak mičkeni ... a na srečo iztopa iz okolice tako da ga ni problem stisnit :P

Samson ::

Fora "skritih" reset gumbekov je samo v temu, da so se na starih glomaznih prepogosto slucajno pritisnila z nogo...Al pa cimer drugim. Torej ce je masina koliko toliko stabilna ga ne potrebujete,sicer pa ce je velik gumb, ga pa lahka cist slucajno pritisnes...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

MadMax ::

Saj si lahko dve zici iz ohisja potegnes pa tipko na tipkovnco al pa na misko dodas... Ce ga tolk nucas, rajs naredi kaj z masino, da ne bo tolk zmrzovala:D

mojsterpeter ::

LOL -> najbol da si na tretji miškin gumb nastaviš reset button >:D
ill communication

mmisv ::

Samson: si reku da smo ga včasih prtisnl z nogo al pa kej tacga.
Ma sej nismo igral fuzbala in brcal za foro v škatlo. ALI PAČ?
pa brez zamere


Matej

MaJsTeR ::

Samson ma prav...ves koliko krat sem po nesreci z nogo zadel v reset gumb...jojme...;) hvala bogu za majhne gunbe!8-)

Tomi ::

Jaz pa se sploh ne obremenjuejm, kakšen reset imam ( ok, je v v notranjosti.. ), ker ga mogoče uporabim enkrat na teden.. Ali pa še to ne...
Je bolje imeti stabilen sistem..
metrodusa.blogspot.com

msmiha ::

Moj brat ma tak malega pa notri skriteka tako da ga more z najmanjšim šrafncigarjem pritisnit. No jas mam pa kar lepo velek knof:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Kaiser ::

Sej lahko v ohisje zvrtas ustrezno veliko luknjo in vanj namestis ustrezno velik knof, ki ga kupis v najblizji trgovini z elektroniko in ga zvezes na reset pine na plato!8-)

MRB0rYS ::

Pol ga pa z vtičnce potegni pa nazaj sej je skor isto itak ga ubiješ
b0rys



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne želim več gumba za on/off in reset na ohišju...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
449450 (6655) Netrunner
»

Ameriško podjetje razvilo dve napravi za lažji zaseg računalnikov

Oddelek: Novice / Zasebnost
496375 (3857) Pyr0Beast
»

MSI vrača Turbo

Oddelek: Novice / Grafične kartice
474688 (2626) Pyr0Beast
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
838212 (6703) Alexius Heristalski
»

O Slovenščini na Slo-Techu

Oddelek: Slo-Tech
292390 (1670) Bob Rock

Več podobnih tem