» »

Rabim novo plosco

Rabim novo plosco

tec ::

Po vsej verjetnosti, mi je sla po gobe Gigabyte K8NS-ultra 939 plosca, zato iscem nekaj novega. Skoraj nujno je, da ima agp slot(ce je sploh se to mozno), da ne rabim se graficne menjat. Vse ostalo imajo itak vec ali manj vsi enako.

Cena ni pomembna.

A se splaca DFI LANPARTY UT nF3 ULTRA-D ? Navijal ne bom, hocem samo, da je stabilno, ker laufa 24/7

Hvala

Veron ::

Ker proc imaš? Drugače če imaš s939 ti priporočam Asrock Dual939 ima AGP in PCIe splot, dobra navijalka, še bolša če nardiš vcore mod, ki je čist simpel...

tec ::

Proc je A64 3000+, kot sem napisal, sem imel dosedaj 939 plato, zato enako iscem tudi sedaj
Navijal ne bom, kot sem napisal, zato me to sploh ne zanima.

Veron ::

Če ne boš navijal pol pa sploh Asrock Dual939 ;)

edit: Ta plata ima hitrejši chipset od nf4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

opeter ::

Tisti DFI je v redu, vendar pa je ta AsRock zelo dobra plata. Ima namreč AGP in (v smislu nagradljivosti) za/v prihodnost imaš tudi PCI-E port. :) Pa še poceni je - 15k pri nakupi.net.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Veron ::

če pa is iz Lj, pa skoči v Funtech po plato, stane tudi 15.000 sit :)

tec ::

Kaj vem, asrock so bile zmeri bolj krs plate...vsaj kolikor sem jih jest v masine dajal. Pa plata za 15k se mi tudi ne zdi kaj veliko vredna. Kaj vem, raje dam 50k za plato, pa da vem da bo stabilna. Ceprav po drugi strani, pa meni ze 10 let plate crkujejo, vse mogoce znamke...enkrat na leto jo moram menjat, ker zacne zelo cudno delat. Sem tko zamenjal ze abit,gigabyte,epox,asus,iwill,...vse zacne neki cudno delat.

No ne vem, verjetno bom vzel DFI, ker so bojda narejene za navijat in so zato verjetno bolj kakovostni elementi gor. Cena je slabih 30k, kar je ze bolj v rangu kar me zanima.

https://www.cool-pc.org/cgi-bin/b2cshop.cgi?action=showproddetail&id=1294&cat=98

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tec ()

Veron ::

Tale asrock je zadetek v pouno, je ZELO stabilna celo na viskoh frekvencah, tudi na default... nič slabša od une DFI nf3, mogoče celo hitrejša od nje ;) Samo poglej kolko slo-tech-ovcov jo ima in vsi zadovoljni s stabilnostjo in celo navijalskim potencialom

igor0203 ::

tec, Asrock je mel prej po domače povedano krš plate, vendar je s tole Dual Sata 2 zadel v polno, ker je zelo kvalitetna, stabilna, dobra za OC in se lahko primerja z DFIjem. Tako da, če jo boš kupil, ne boš ničesar obžaloval. ;)

tec ::

Hja no...bom probal. Itak je moja gigabyte se v garanciji, tko da bom nekaj novega dobil, ampak bo za rezervo. Bom sel jutri po tole asrock, pa da vidim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero matično ?

Oddelek: Kaj kupiti
161859 (1522) toncek_95
»

Athlon64 + AGP komponente situacija?

Oddelek: Kaj kupiti
402007 (1197) Shark-357
»

Najbolša ponudba

Oddelek: Kaj kupiti
141240 (849) angel_viking
»

Nakup maticne plosce in procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
211452 (1207) Jero
»

AGP v PCX režo ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131338 (1078) Kr_Edn

Več podobnih tem