» »

Najbolša ponudba

Najbolša ponudba

angel_viking ::

A mi lahko samo povete katero plato se najbol splača kupit more bit soc754 in mora imeti agp vodilo
nič tak je to
  • polepsal: Zheegec ()

mzidy ::

angel_viking ::

ja
nič tak je to

mzidy ::

Ja sej sem ti dal link:D

angel_viking ::

ok tnx
nič tak je to

mzidy ::

Kater procesor pa maš oz. boš kupil?

angel_viking ::

verjetno bom vzel tega AMD ATHLON 64 3000 BOX (754pin)
nič tak je to

angel_viking ::

kaj vi mislite da je vredi jaz sem ču da je atlon 64 kr vredi.a mi lahko vi povete če je vredi al ni vredi bi blo če mi bi vi svetovali?
nič tak je to

gfighter ::

Trenutno je najboljši nakup glede na price/performance, tako da brez skrbi... Ne vem pa, zakaj tako zelo hočeš socket 754, ker je že malo iz mode. Če že nujno potrebuješ AGP plato, potem rajši vzemi tole plato ter 939 procesor. Še boljša izbira je pa seveda prehod na PCI-e, ampak če imaš dobro AGP grafično, boš seveda vzel AGP ploščo.

mzidy ::

Če imaš denar pol res raje vzami DFI nF3ultra-D pa kak Venice procesor;)

angel_viking ::

Trenutno je najboljši nakup glede na price/performance, tako da brez skrbi... Ne vem pa, zakaj tako zelo hočeš socket 754, ker je že malo iz mode. Če že nujno potrebuješ AGP plato, potem rajši vzemi tole plato ter 939 procesor. Še boljša izbira je pa seveda prehod na PCI-e, ampak če imaš dobro AGP grafično, boš seveda vzel AGP ploščo.


plato na soc.754 bom vzel zaradi tega ker mi lahko en kolega ko dela v trgovini z računalniško opremo in imajo procesore za soc754 skoraj vse vrste za soc939 pa imajo samo sempron in zato lahko procesor dobim bolj poceni kot v trgovini.
nič tak je to

Jan987 ::

keri semproni pa so na 939?

gfighter ::

No ja, kakor veš, ampak vedeti moraš, da se boš z nakupom 754 odpovedal DualChannel RAM-u, 90nm procesorjem (ter posledično boljšemu navijanju), nadgradljivosti ter hitrejšemu sistemskemu vodilu. No, seveda pa boš najbrž tudi prihranil kar nekaj, tako da boš v vsakem primeru najbrž zadovoljen.

angel_viking ::

keri semproni pa so na 939?

ne semproz zmoto sem se.
nič tak je to

angel_viking ::

ja se to se zavedam da je bolši soc939 in vem da se bom mogo odrečt dual chanem.
nič tak je to


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlika med S754 in S939

Oddelek: Kaj kupiti
452556 (1903) AndrewSmith
»

Sempron 64bit 3000+?

Oddelek: Kaj kupiti
301589 (975) Jan987
»

matična, procesor

Oddelek: Kaj kupiti
26988 (812) para!
»

Athlon64 + AGP komponente situacija?

Oddelek: Kaj kupiti
402006 (1196) Shark-357
»

Athlon64: razlika med 754 in 939?

Oddelek: Kaj kupiti
61176 (1004) jest10

Več podobnih tem