» »

Moorhuhn2-rekord

Moorhuhn2-rekord

mravla ::

moj rekord je 2012. zanima me če je že kdo to presegel. pa povejte po resnici.:))
če ga poženeš, bo letel

PaJo ::

Ne zal se ne. Moj je nekje 1600 samo:'(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Igor ::

ripper ma rekord nekej cez 2200, slika se valja (oz se je valjala) nekje po perzej2, mal poisci ....

Flash2000 ::

hmmm kako vam to rata jest mam sam 1500 :'(

mravla ::

praksa dela svoje. uporabi malo finte, ki so mozne.>:D
če ga poženeš, bo letel

roro ::

Mravla, a lahko zaupaš kakšno donosno finto. Jaz sem po parih urah igranja prilezel le to 1280 točk.:'(

PaJo ::

Probaj z ovo foro ko moras pajko full dostikrat ustelit, mislim da celih 30-karat, bom poiskusal poiskat navodila za te fore. Drugace pa se lahko tudi sam malo vrzes pa poisces po netu, je tega ko smetja:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

JanezH ::

Ma ne vem kako vam rata cez 2000 naredit. Jaz imam malo manj kot 1700. Po mojem dobite kar nekaj balonckov za 100 tock.
Taktiko imam pa tako:
najprej oklestim obe drevesi in ustrelim zabo pred 1:20 in dobim 150 tock za zabo. Pol 25 ustrelim pajka, da postanem super spider hero. Pol vse kamne postrelim. Nato strasilo (najprej glavo, da dobim 130 tock). Pol uno nevidno stvar na desnem grmovju za 50 tock. Pol spet pajka, ki je sedaj vreden 400 tock. Nato pa se coln in opazovalnico, ce je cas. Vmes streljam samo kure za 25 tock. Pa seveda balone za 100 tock, ce jih dobim!:D8-):\

mravla ::

hej fantje, pajka se ne splača streljati, gre peveč časa in premalo točk. lejte, prvo ta drevesa, pol zvonik-minus25, kise ne štejejo, ker je še vedno 0,pridobiš pa ČAS, pol vse kamne in 3 pajka in strašilo levo r, desna r, leva n, desna noga, trup in glava-dobiš balone. 25 balonov je neki master. pol pajka, čoln, večina samo malih kur 25 in v zadnjih 5 sekundah še rožico(50).:D
če ga poženeš, bo letel

OrlyTM ::

Hehe ... pa vi ste čist divji na tele kure.... jest sm pršu mal žez 800, pol se mi pa ni dal več ... hmmmm ....
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JanezH ::

:))))
:D:D:D

Izak ::

shadow ::

hmm ... 1184 rox .. sicer pa je dvojka bedna in pocasna in sploh na bed .. igram enko k je ql in vse pa se na eno disketo jo spravs :D

sploh pa psihopati ... 25x pajka ustrelit ? jast sm ga celih 3x in sm bil vs vesel ko sm dobu 100 pik ... pa pol kr ene leve fore da ga 25x strelas ? pa ene druge cudne buče .. to je 2 much -> spilam enko in se ne obremenjujem ->

Igor ::

2340 ....
tip je car ni kej :)
:D

mravla ::

to pa je cifra, če si je nisi zmislo. povej kako ti je to uspelo.>:D
če ga poženeš, bo letel

Igor ::

vse ti pise na linku mal zgorej ...
zdej ce je pa cifra tocna pa ne vem ...

maxell ::

Hmm taktika na Dr-MRu je dobra vendar ne najboljša. Sam uporabljam precej drugaćno taktiko in moj rekord je verjeli ali ne - 2436 točk. >:D

mravla ::

izdaj nam tvojo skrivnost.:)
če ga poženeš, bo letel

maxell ::

Preteska za vas fantje... >:D
Sicer sm pa itaq ze precej cez 2500 nardil s to taktiko. 8-)

Izak ::

2010 ;>
;((

mravla ::

maxell ne vleči nas za nos. ne verjamem da maš čez 2500. povej finto, takrat ti bom komaj verjel.;)
če ga poženeš, bo letel

mravla ::

aja jaz imam sedaj 2155.

maxell ::

Hoces screenshot? 8-)

~Panter~ ::

Dej sam povej taktiko, kt men ne rata pridt do več kt 1630


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mravlje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711247 (8851) radmannsdorf
»

Kako se rešiti pajkov v sobi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5922424 (17036) s6c-gEL
»

MoorHuhn Winter Edition

Oddelek: Igre
194572 (3802) LiL_Star
»

::: moorhuhn 3 is here :::

Oddelek: Igre
302802 (2149) BaTeMaN
»

Moorhuhun 2

Oddelek: Igre
221653 (1422) edmund

Več podobnih tem