» »

::: moorhuhn 3 is here :::

::: moorhuhn 3 is here :::

BaTeMaN ::

seka.
seveda če vam je všeč streljanje z puškico :>
www.moorhuhn.com

LP
less then zero

tomaz255 ::

zdaj pa mi prosim povej. kako si si jo downlovdal?
jaz sem jo hotel, pa mi je napisalom, da jo lahko downlovdajo samo v nemčiji, avstriji in švici

tomaz255 ::

[-Bate- lepo bi te prosil, če bi mi lahko igro poslal na mail: tomaz_m@email.si , ker je jaz ne morem downlovdat

fictionel ::

meni tudi (upam da je game pod 7mb :))) hehe

Mail

Matek ::

Count me in too, please;).

Mail
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BaTeMaN ::

POSLANO SVEMA TREMA
Sicer deluje download tudi če ne izberete države.

Igra je zajebana... komaj pridem do 1000 po 10 igrah :<
AMpak seka. :>
less then zero

tomaz255 ::

BATE najlepša hvala, ampak jaz še nisem dobil maila. Probaj poslat na tomaz.mihalic@siol.net

DrSergioDJ ::

jest bi tud, lepo prosim :D


mail


hvala
...

tomaz255 ::

Bate zdaj pa sem dobil. HVALA!!!

genni ::

Prosim, če bi igro lahko dobil tudi jaz.

Hvala

Posli sem

LP YAKA

Bx ::

pa dej pustitega mal dihat..hahah
sej si jo lohka sami dol poberete, jaz si jo glih zdaj pobiram...
velika pa je 4,2MB
na moorhuhn.com klikn za download
pol te da na bild.de
tam spet klikn na download >>> ene 3x je treba (3strani)
pol se registreraš ( nč za plačat, sam kot ena anketa sam tam k so * izpolniš -v glavnem NEIN...),
pa dobiš geslo
klikneš download
nato ti IE ponudi ODPRI ali SHRANI
daš ODPRI
pa še enkrat ODPRI
tretjič pa daš SHRANI (neki kot Setup_MH.exe)

lp
Bx

Igor ::

.

PaJo ::

Za vse zanesenjake pa eksluzivni DL iz slo-tech mirrorja(vecer je svinjsko pocasen namrec):Moorhuhn 3

Pa uzivajte:D:D:D:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

BaTeMaN ::

No končno :> še za ostalo bando, ki ne zna Šprehat zna pa STRELAT :>
less then zero

Tomi ::

Dobro, da je dal Pajo link, ker če ne bi moral še spreminjati nastavitve..
Sicer pa, igra je težka, sam sem samo na 500, ker sem navajen polnjenja puške.
POzna kdo trike za močnejše metke. Ker jaz postelim kamne, potem pa drevo na levi in mah na desni, pa se nič ne zgodi.
metrodusa.blogspot.com

tejo ::

A veste, da se v novih kurah da postavljati tudi drugačne rekorde? Ne samo najvišje število točk, ampak tudi najnižje!

Glejte sliko:

PaJo ::

Hehe, kaka fora:)

Aja.. kolko maste kaj rekorde, meni je maximum ratalo 1072:(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tjulenj ::

hehe, minus je tut men ze ratal... kwa je fora ce se pokaze se rdec merek? a se ga da kej kontrolirat?

tejo ::

Tisti rdeč križec se da delno nadzirat, tako, da se premikaš levo in desno po ozemlju.

Moj rekord je (trenutno) +530 in -2689922.

Lunik ::

1052. Ampak sem igral samo 3×.
Enkrat sem imel -2700000 :D

BaTeMaN ::

Na lestvici HIGSCORE sem registriran pod doh bate, trenutno imam nad 2500 točk.
Je*be*mu je za*je*ba*no.
8-)
less then zero

Aljo1 ::

Lepo! Trenutno imam 1653
Rekord pa je 6749 vsaka mu čast.

BaTeMaN ::

sploh ne vem kako tipi dobijo toliko EXTRA TAJMA, naprimer ta prvi je kombinacijo zajec jež in potem zajec jež zajec izpljel 9krat, meni uspe 3krat v igri....
less then zero

BaTeMaN ::

Rdeč križec je vojska, ki ti hodi v ZELJE, poiščeš pelod (razporejeni so lokacijsko) za EVERYTHING COUNTS in kar oni sesujejo dobiš ti točke :).

Ena najlažjih taktik za do 2000 pik je takale. Najprej morate vedet da v igri obstaja zaklad. :> Ki ga lahko sesujete le z 1-A-AMMO. Kje se zaklad nahaja je odvisno od MAPE, ki je zarisana na deblu ko odstrelite lubje. no pa dajmo brez zaklada... :>

Gres desno... do DEKE v prvih 5 sekundah 50pik. Čoln spraviš v vodo 5 strelov. 3 strele v vrh svetilnika... gremo skrajno levo do rib... popokamo 10rib in morskega psa mimogrede. Ne strelajat PELODA v višini rib ker vam vzame čas. Če se pa pojavi pelod visoko skrajno levo pa dobite SLOW MOTION kar priporočam.. no kure iz svetilnika po 25 se približajo... naredite TRIPLE KILL in dobite 1-A-AMMO. Sedaj sesujte želvo ko bo mela glavo ven.. in nato še smreko ki se skirva nekje na desni spodaj... Za iskanje priporočam strel na uro kar igro ustavi in ne izgubite strela, sedaj postrelate vse kamne... potopite čoln.. in nato še ribiško ladjo. Pri 0:31 čakate nekje na sredini in ustrelite ajprej zajca nato ježa greste desno do hiše... ustrelite vanjo in nato še parkrat dobite 10 seund časa... in pobijete kure ki priletijo .. spet do ZAJCA JEŽA ZAJCA nazaj do hiške v njeni višini vstrelite pelod + 10sekund in zopet zajca... ježa zajca... skrajno desno vmes sesujete še mah... in pa skrito kuro za 30. veje na deblu vam dajo extra ammo. Pri 0:09 sesujte cel paket metkov na uro in dobite par sekund naknadno časa...pri 0:04 žolno... in imate 2000pik.
Sam delam na eni novi taktiki, sicer patale je za osnove dovolj dobra :>
LP
Upam da sem dovolj zmedeno napisal.
less then zero

Tr0n ::

Trenutno lestvico, ki jo lahko posiljate tudi preko igre same, najdete tukaj:

http://www.moorhuhn3.de/highscore.html

Skoraj vse trike, ki so povezani z igro pa tukaj:

http://www.moorhuhn-world.de/start.html

N-joy!

Aja, v Moorhuhn3 imate tudi tetris. Do njega pridete tako, da na prvem zaslonu poklikate vsako crko Moorhuhn posebaj od zacetka do konca.

gkovac ::

folk

k ste se lih razpisal o Moorhuhnu vas vabim, da si ogledate tole stran

Moorhuhn

naredu jo je en moj kolega in tuki gor si lahko pogledate rekorde (pa ne samo trojke ampak vseh prejšnjih nadaljevanj), lahko pa šiple (VSE!!!!) tudi zdownloadate. :D

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

luni ::

Mislim LOL njegova anglescina je res smeha vredna. Thnx za ta link, mi vsaj ni dolgcas tu na Infosu.
Artificial Intelligentia

gkovac ::

Jah... nimaš kej nismo vsi za vse in njegova angleščina pač mal bolj sux a ne :D

sej sem mu poslal vse napisan tako kot je treba pa je prelen, da bi popravil :D

v glavnem... uživaj in če bo še na Infosu čez kakšno uro se vidmo tam

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Loge ::

No ja moja Angleščeni res ni nevem kaj, jo bom popravil ASP, ampak se mi zdi da je vseeno bolje kot nic saj angleške strani ki bi vsebovala vse 4 dele igre ni vse je samo v Nemščini.

Loge ::

Sulc "mislis da sem prelen". S to stranjo se ukvarjam ljubitelko, in kakor ves imam trenutno ful drugega dela, bom pa dal gor tvoje popravke, glede na to pa da bi rad se dodal zraven prodajo raznih izdelkov od kokoši (podlag, puzzle itd), seveda se je treba se dogovrit z moorhuhn trgovino v nemčiji, ki za enkrat pošilja samo v Nemčijo, Avstrijo in Švico. Upam da bo uspelo, da se bo dalo preko te strani še kupovati iz bivših balkanskih držav.

BaTeMaN ::

Igra še sploh kdo moorhuhn3. Obtičal sem na 3300 in nekak ne gre naprej.
Če kdo igra, naj kaj napiše o svoji taktiki...
less then zero


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MoorHuhn Winter Edition

Oddelek: Igre
194573 (3803) LiL_Star
»

igre for mouse only

Oddelek: Igre
141757 (1464) jamiroq
»

iscem eno igro

Oddelek: Igre
6962 (856) Sydk
»

Win2K domain not available

Oddelek: Operacijski sistemi
6871 (800) andrej
»

Moorhuhun 2

Oddelek: Igre
221655 (1424) edmund

Več podobnih tem