» »

VGA ONBOARD - LCD

VGA ONBOARD - LCD

brassi lucca ::

GIGABYTE 8S661FXM ,775

Celeron 2800/533/256/LGA 775

iščem samo da pridem poceni skozi ( za očeta v glavnem za šah FRITZ in DVD)

No včeraj sem zadevo sestavil in ....

ne deluje mi VGA onboard? Po zvokih slišim da se računalnik nekako privleče v stare windowse XP samo na zaslonu samsung 940B piše kao da ni signala priklopil sem seveda VGA kabel drugač uporabljam digitalni izhod . Do slike nisem mogel priti na nobeni stopnji

V čem je finta? V navodilih MB ne piše nič. Prav zaradi nedelovanja LCD ( tisti sparov MIRO 17'' na RADEONU 7000 in P3 ) sem zamenjal komplet.
Prvotno ni deloval , kompa sem original VGA kabel zamenjal za kabel odsluženega CRT Hyunaia pa je ''spregledal''

MIROV kabel nima poln konektor ( predvidevam vse žice povezane )
SAMSUNGOV tanjši jih ima
HYUNAIEV starejši- debel kabel jih tudi ima.

Kaj narediti? Zadeva je nova ( proc , čipset......) in ne verjamem da to ne bi delalo ker v službi imamo podobne pisarniške računalnike in delujejo normalno.

LP sandi
Moments before detonation , .....................TT

blackmumba ::

pojdi v windowse v SAFE MODU (F8 pred začetkom nalaganja)
zmanjšaj herce na monitorju in poskusi ponovno :)

kixs ::

Ce te prav razumem... ti ze na prejsnem racunalniku ni deloval LCD!? In potem si ti sel zamenjat plato in procesor... in se cudis, da LCD se vedno ne dela!? :(

Problem je vsekakor pri LCD-ju in ne pri racunalniku.

LP

brassi lucca ::

ja vse lepo in prav

Jaz spoh ne vidim zagona BIOSA . Da ne bo pomote na starem Radeonu sem s CRT kablom videl sliko ma LCD ''MIRO'' zaslonu NE PA Z ORIGINALNIM KABLOM od LCDja
Je pa začela zadnje čase ratovati slaba zato sem pač izbral to varianto

ker je oče v ajdovščini jaz pa v logatcu sem vzel rač k sebi da ga nadgradim in priklopim na svoj monitor samsung 940B na analogni vhod ker sem pričakoval da bo delalo od prve ampak ne dela

aja ko smo tega k****** MIRA priključili na R9800 je delal B.P.

drugače monitor poganjam z GF6600GT ,256Mb, AGP brez problema v vseh načinih
Moments before detonation , .....................TT

Zgodovina sprememb…

Duhec ::

Mogoče monitor ne preklopi na analogni vhod in ima vključen digitalni (dvi). Poglej na monitorju, če ima kje kakšno tipko za preklop vga/dvi. Eni jo imajo, drugi imajo auto, ki naj bi delovala.

HyperGL ::

samsung 940B ima tako kot 930bf tipko s katero preklopiš iz DVI na ANALOG... to je tipka enter... drži jo nekaj sekund pa bo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung 940B

Oddelek: Kaj kupiti
71733 (1615) Revenant
»

LCD 19" do ca. 70 tisoč

Oddelek: Kaj kupiti
111604 (1330) muhec
»

Ker lcd do 60 jurjev

Oddelek: Kaj kupiti
131939 (1536) RC14
»

940B ali 913B

Oddelek: Kaj kupiti
132241 (1738) VASkO
»

LCD 17 ali 19 COL

Oddelek: Kaj kupiti
362454 (1783) policmitja

Več podobnih tem