» »

Program za kolesarsko tekmovanje!

Program za kolesarsko tekmovanje!

`DoC ::

Lep pozdrav!

Mene pa zanima, če pozna kdo kakšen program, ki bi bil pripraven pri organiziranju kolesarskega tekmovanja (enodnevnega). V bistvo naj bi šlo za aplikacijo v katero bi prijavi udeležencev vnesli njihove podatke(spol, starost, težo, tekmovalno številko), nato pa bi ob prihodu v cilj vanj zapisoval rezultate, program pa bi izračunal kdo je najhitrejši po kategorijah, skratka uvrstitve.

Upam na čimprejšnjo pomoč!

LP DoC
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

klemen22 ::

Kaj moraš to naredit? A to kako web aplikacijo al kej tretjega. Dej mal bl opiš situacijo.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Trololololo1 ::

Sošolec je tak program naredil za seminarsko nalogo za maturo. Ga bom vprašal, če mi ga pošlje.

Microsoft ::

Tak program ti jst naredim za pol ure na .NET osnovi, ce te zanima.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

jype ::

To se v 10 minutah naredi v Excelu (oz. OOo Calcu, ce nimas soldov za Excel). Sploh ni treba znat "programirat".

Trololololo1 ::

To se v 10 minutah naredi v Excelu (oz. OOo Calcu, ce nimas soldov za Excel). Sploh ni treba znat "programirat".


Sem 100% da bi se dala nardit tud tabela v Wordu pa bi noter vpisoval podatke. Nevem zakaj sploh obstajajo programi za tekmovanja, ko bi lahko vse imeli narejeno z Excelom. Excelom je sicer čisto vredu, vendar v njem ne moreš narediti vsega. `DoC, če te zanima program mi na ZS piši.

jype ::

Excel in Calc imata notri svoje skripte jezike, s katerimi se da narediti vse.

Samo uporabniskega vmesnika ti ni treba na novo izumljati, ker je vpisovanje v preglednico dovolj intuitivno.

V Wordu je malce nerodno delat s podatki, bi se pa zagotovo dalo okol riti v varzet prit.

Trololololo1 ::

Nevem pol zakaj sem se celo srednjo šolo učil c/c++, če bi pa lahko vse v excelu delal. :)

klemen22 ::

Nevem pol zakaj sem se celo srednjo šolo učil c/c++, če bi pa lahko vse v excelu delal.

Jast mam tut podobno vprašanje.:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Trololololo1 ::

Kolk ur sm zasral za c++ builderjem pa ga študiral, da sm nardil seminarsko za maturo. Zdaj pa zvem da bi lohk vse skupi nardil kr v Excelu.

bzp ::

Excel je ful mocno orodje, sam vecina ga zna sam ene 5% izkoristit, al pa se tisto ne. Ne da se VSEGA naredi, se da pa sigurno VELIKO. In eno simple kolesarsko dirko popisat rezultate, res ne vem kje je problem?

yerow ::

no ja sej za offci stojijo makre pa visual basic..sicer ta edicija men mal zatežena...tk de se da tut brez znanja narest vilik in še mal

objektn programiranje se pa u srednji pač učimo zato ker je dobra podlaga za nadalne progije, pa tut če maš dost znana spreminjanja sistema (telnet, spreminjanje registra) se da dost narest

za navadn prkazvvane informacij je pa že tok dodelanih stvari de se ti programov zidat res ne splača....aja pa hardwara pomoje de tut nemorš nadzorvat brez znanja programirnja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: yerow ()

Trololololo1 ::

Ma če narediš sam program si 100%, da ga bo lahko uporabljal vsak. Verjetno bo tak program tudi lepše zgledal in bo bolj priročen. V excelu pa se mi zdi da mogoče za kako manjše tekmovanje bi še blo vredu za kako večje pa je bolj pametno nardit kakšno PB pa maš tam notr shranjene podatke in jih lohk tud potem razvrščaš itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Petina znanstvenih člankov iz genomike oporečnih zaradi Excela

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
488699 (5362) filipk
»

Excel in podatki iz interneta

Oddelek: Programska oprema
5965 (867) demokedes
»

OpenOffice.org 2.0 in razvrščanje

Oddelek: Programska oprema
83012 (2366) marvin42
»

Licenca za MSOffice

Oddelek: Programska oprema
151432 (1058) andrejmodri
»

Program....

Oddelek: Programiranje
8964 (773) virtual_reality

Več podobnih tem