» »

winXP in čudno delanje z diski

winXP in čudno delanje z diski

JXS ::

Problem: ko sm na slave disku pogledu včeraj free space ga je bilo za približno 3giga, no čez noč sem dlju dva 700mb velika fila. In ko sm zjutraj pogledal free space ga je bilo točno 18.2 MB, zato sem iz tega diska na drug disk premaknil za 2.67giga podatkov in ponovno pogledal free space pisalo je tocno 18.2 MB!!??? kako je to mogoce??? imam izklopljeno vse, od virtuale memory, do system recoveri.

tedybear ::

Poženi scandisk....verjetno imaš boot area nekaj zjebano...meni se to dogaja redno...sam scandisk zaženeš in ti popravi to....nič ni hardversko narobe samo sofwersko.....
KABEL RULA!!!

[t502] ::

V dos-u pozeni scan disk ne v winsih (ce si v Win98) za XP-je pa nevem tocno, ker uporabljam Norton Disk Doctor.

[t502]

matevzm ::

Pri meni je bil za podobno zgago kriv Norton Unerase, ki kar noce spustiti datotek. In se za vse pogone naenkrat se ga ne da izklopiti . Pa se z Photoshopom se vcasih krega. Skratka, ne instaliram ga vec. :)

JXS ::

prav ste mel, kriv je Norton Utilities 2002, vse file ki sm jih zbrisu ali pa premaknil na drug disk je sicer izbrisal iz tabele podatke pa postil na disku, stvar se da rešiti z UnErase Wizard.

Hvala za pomoč

boss_y ::

Eno vprašanje: zakaj mi XP-ji delajo samo če imam 1 disk pa še ta mora imeti juper na cabel select enabled. Če dam še en disk v rač. se sistem sesuje. What`s the point?!

[t502] ::

Izklopi tisi "UnErase protected Recycle Bin" tisto je samo sranje druga orodja so uporabna :D

[t502]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resevanje podatkov s trdih diskov

Oddelek: Pomoč in nasveti
131000 (594) SmeskoSnezak
»

Kam gre 1gb diska?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311876 (1437) alum
»

Kam je zginilo 10 GB na disku?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151004 (785) joeblack
»

Brišem stvari iz diska, placa pa ni

Oddelek: Pomoč in nasveti
191655 (1339) refosk
»

nasvet za XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
242001 (1593) [t502]

Več podobnih tem