» »

shell replacement

shell replacement

darh ::

a kdo ve za kak dobr SHELL replacement ( namest explorerja ), ki ima same dobre lastnosti ( hitrost, stabilnost, uporabnost )

rabm neki tazga k je res uporabno, k se res da zlit z uporabnikom.... sem poskusu ze razne LiteStep pa ostalo sranje, sam usi kr nekej komplicirajo.... any ideas ?
Excuses are useless! Results are priceless!

TinkaPinka ::

Kaj pa geoshell? Tega sem jaz preizkusila sicer v prejsnji verziji, ampak mi je bil dokaj vsec. Najdes ga na strani www.geoshell.com.

Za druge shell-e pa lahko pogledas na teh straneh:
Desktopian
Shellscape

I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

GeoShell je kar cool, ampak kaj ko se enkrat navadis na funkcionalnost Explorerja...

TinkaPinka ::

Ja, andrej, to se pa moram strinjati s tabo. Sem preizkusila kar nekaj shell-ov, ampak se vedno ostajam pri explorerju, ceprav se mi vcasih tudi sesuje.

Si preizkusil mogoce Litestep? Sama sem ga nekajkrat preizkusila brez uspeha, ker mi nikakor ni uspelo instalirat drugega skin-a. Mogoce zato, ker tistih izrazov ne poznam, saj (se) nisem programerka.

andrej ::

LiteStep - nisem sigurn ce sem ga probal. Zagotov ga nisem probal v zadnjih 2-3 letih:D

darh ::

lite step - lep a neuporaben... ( me ne dohaja... oz jaz njega ne... )
Excuses are useless! Results are priceless!

Tr0n ::

Koliko vem je litestep dokaj kompliciran, ce si zelis naredit cisto svoj design. Vso grafiko je treba narisat, pa v skripto vpisan akcije etc...

Drugace pa ne vem zakaj bi to sploh uporabljali. Stabilnost in hitrost sistema se zmanjsa (kot da ze sami Winsi niso dovolj nestabilni in nehitri >:D).

TinkaPinka ::

Hja, nekateri trdijo, da je Litestep precej bolj stabilen, kot explorer kot shell. Zal pa ga res nisem znala pravilno preizkusit, ker so tiste skripte zame spanska vas.

Grafike pa ni treba narisat, je ogromno paketov z grafiko za Litestep na internetu.

darh ::

kaj pa kaka "pametn" shell?

mislm k bi znou mal predvidevat pa to ? bi blo zanimiv kej tazga probat... sm nekeje enkrat slisu da obstaja en lustn gizmo k enčas spremla kako organiziraš maile ( k movaš kak mail v ker drug direktorij ) pa si pol to zapomn pa pol sam organizira dalje... bi blo fino če bi tud shell znau kej tazga :D
Excuses are useless! Results are priceless!

OrlyTM ::

Jest predlagam, da mal poizkuste window blinds ... verzija 2.1 je tut na zadnjem jokerjevem cd-ju ...

LP
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Loki ::

Windows Blinds > bljak
RAM zrejo kot za stavo (kar je pri 128 je kar velik problem), so nestabilni, OK, priznam, lahko si naredis kar lep interface, ampak overall so pa se zmerej NO, THANKS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LiteStep problem!

Oddelek: Programska oprema
51100 (1020) veteran
»

Customizing Windows Xp

Oddelek: Operacijski sistemi
151396 (1066) pivmik
»

Kaj shell uporabiti namesto explorer.exe?

Oddelek: Operacijski sistemi
251979 (1692) TheHijacker
»

Ocena Win XP

Oddelek: Programska oprema
141398 (1193) andrej
»

Kakšna so vaša namizja???

Oddelek: Zvok in slika
472404 (1415) TERORRIST

Več podobnih tem