» »

project management software

project management software

Tear_DR0P ::

iščem software za project management, kot pove že naslov
poznam MS projset in BaseCamp, uporabljam tudi Rainlendar (čeprav bi reku da je to bol desktop post it koledarček).

Zanima me kaj sploh definira PMS in kako bi reč morala izgledat, da bi bila funkcionalna. Ogledal sem si tudi Niku, sam nism našu kako ga snet, verjetno nima trial opcije sploh
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

budili ::

``Project management is the application of knowledge, skills, tools and techniques to project activities to meet project requirements. Project management is accomplished through the application and integration of the project management processes of initiating, planning, executing, monitoring and controlling, and closing. The project manager is the person responsible for accomplishing the project objectives.

Managing a project includes:
Identifying requirements
Establishing clear and achievable objectives
Balancing the competing demands for quality, scope, time and cost
Adapting the specifications, plans, and approach to the different concerns and expectations of the various stakeholders``

nekaj v smislu projektnega vodje...

kaj hoces pocet?
kaj menis o MS Projectu?

Tear_DR0P ::

nah napisat morm dokumentacijo za namišljen PM program in izračunat stroške namišljenega razvoja programa - zdej pa gledam obstoječe zadeve, da sploh lahko razmislim, kaj bi jst rad vidu in da razumem, kaj želijo namišljeni naročniki
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

budili ::

na MS straneh imas nekaj predlog za MS Project glede sw developmenta

lahko pogledas tudi tu, ce ti kaj koristi (primer uporabe)
tutoriali

Tear_DR0P ::

hvala za link
da ti bolj specifično opišem mojo težavo - reč se rešuje timsko, vendar je moj tim odpovedal in sem ostal sam.
spisat mormo predlog za nek program, podoben MS Projectu ali MS outlooku, ki pa ne sme bit klon - fino je če imamo tud nek GUI za pokazat - ker nisem application developer, sem na mrzlem nimam pojma, kako se applikacijo razvije, niti kako razvit idejo.
sej zdej se že z organizatorji eventa dogovarjam kaj v mojem primeru in če lahko sodelovanje preprosto odpovem še jaz - zadevo smo moral naredit preko vikenda in v tem času so ostali v moji ekipi preprosto odpovedal
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Tear_DR0P ::

vse kar trenutno poznam v zvezi s project managementom, je CPM in PERT, ker se učimo na faksu in mamo naslednji teden na kolokviju.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Chernobyl VR Project

Oddelek: Igre
132339 (1481) oo7
»

EF-Poslovna informatika 2. stopnja

Oddelek: Šola
165382 (3265) puncka
»

Aplikacija za nadzor proizvodnje - katera?

Oddelek: Programska oprema
101976 (1553) Mohimm
»

Program za vodenje opravil/projektov

Oddelek: Programska oprema
81247 (1070) jype
!

Javni razpisi iz področja Z&T

Oddelek: Znanost in tehnologija
4341477 (35486) gzibret

Več podobnih tem