Forum » Programska oprema » Power point - problem
Power point - problem
feliche ::
Ojla mam en problem s powerpointom in sicer, če so slajdi narejeni v MS-PP 2000, jih v MS-2003 ne pokaže. kaj to pomeni. Ima kdo kako idejo za nastavitev v office 2003 PP kaj narediti oz. kako??? THX
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | ali obstaja kaksen free office kateri bi mel enak Ui kot Ms office oz zelo podoben miOddelek: Programska oprema | 3681 (3023) | para! |
| » | Access 2007 - zbirka podatkov ni vredna zaupanja?Oddelek: Programiranje | 1237 (1222) | celamp |
| » | doc, xml, powerpoint to htmlOddelek: Izdelava spletišč | 1056 (918) | Buffy |
| » | "Format C" - kako narediti ???Oddelek: Operacijski sistemi | 2919 (2321) | Damjan Jagar |
| » | Apache servira dve tretjini spletaOddelek: Novice / Omrežja / internet | 3024 (3024) | andrej |