» »

Ocena Dizajna

Ocena Dizajna

ManyMan ::

Prosim za ocena dizajna ampak le dizajna

KLICK KLACK

LapD ::

Brr kje se ugasne bannerje :D Drgač pa kaj točno je bistvo strani? Zgori en zemljevid, pol ena drevesa... Drgač postavitev elementov ni sfaljena sam jst bi probu vse skp mal zaokrožt ne tolk kvadratasto. Modra barva ne paše na vse ostalo, al nared vse b&w ali pa še mal barve dodej. Sicer pa če delaš stran zase nared tako k je v prvi vrsti teb všeč.

Tody ::

Heh pa teb res ni jasno da takoj pogruntamo da je to kupljen template ? Drugače preveč sivo in bannerji odvračajo pogled na vsebino ki jo ubistvu ni. Probaj pogledat uporabnost.info

OmegaBlue ::

In prosim povej zakaj za vsako prokleto spremembo svoje strani odpiraš novo temo?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

BluPhenix ::

Ja, mene tudi to zanima, kar je vprašal OmegaBlue.

Zakaj vsakič, ko nekaj spremeniš to stran mutnik odpreš novo temo. Opozoril sem te že 4x, zaklenil prav toliko tem. Lahko prosim uporabljaš standardno temo, ki si jo odprl že na začetku?
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

opeter ::

ManyMan... Flash se ne uporablja zaradi - WOW, vse se premika, pa tko kul je! - ampak zaradi prijetnega brskanja... no, na novi strani Mutnik, sem vse prej kot prijetno brskal... tiste moteče poskakujoče animacije izgledajo, kot da je nek mulc ravnokar staknil kak FlaX ali kaj podobnega na muli in se poigraval z nastavitvami brez osnovnega občutka uporabnosti, kaj šele nadarjenosti glede estetike izgleda. :(

Pa da je Template kupljen? Le zakaj bi bil? Saj dobite precej templatov tudi free... ki pa niso dosti slabši od kupljenih!
Ampak ne glede na to, Flash animacije so GROOOZNE!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Matev ::

zanič


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Email

Oddelek: Izdelava spletišč
5890 (814) BluPhenix
»

Ocena Dizajna (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
564622 (3532) Tody

Templates

Oddelek: Izdelava spletišč
51174 (1124) BluPhenix
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997868 (5831) JanezekNovak
»

Ocenite vrednost take strani

Oddelek: Izdelava spletišč
311774 (1052) Penny

Več podobnih tem