» »

Chieftec ohisje

Chieftec ohisje

BojlerTM ::

Mene zanima kaj je tista frjolcna stvar v desnem spodnjem kotu ohisja (gledano z leve stranice).
Una ki ima par lukn, siroka je 1,5 cm vosoka kakih 10cm?
Cemu to sluzi???
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

Voranz ::

Nastavek - vodilo za montazo ventilatorja, brez uporabe izvijaca in vijakov.

BojlerTM ::

preberi se enkrat :)
na tem kar ti mislis mam itak ze ventilatorje, sam me zanima cemu sluzi to kar nevem kaj je(tko nek)..
nahaja se desno spodaj, pri prednji maski, desno oz. za leziscem ventilatorja. visoko je 12cm, siroko 3,5cm in ima 6 lukenj
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

rc-car ::

Mogoce je za to, da kake kable skoz speles in, da niso pol po celem ohisju..

Just a guess..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

alien-w ::

Ja, jest tut ne vem cist zakaj je tist. To ma vecina ohisij na teh plastikah, samo majo različno. Jest mislm, da je za to, da vstavis noter take pregradice in lahko tako usmeris tok zraka bolj gor ali bolj dol.

Matek ::

Jaz imam še en question o tem ohišju. A ma oni model, ki ga prodajajo pri mlacomu, midi, črn, a ma na stranici lukno za ventilator?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

tha_man ::

Nope, črn model je brez luknje za vent na stranici. Ampak ne skrbi, še vedno lahko dovolj ventov noter daš da iz kište narediš avion :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Matek ::

the_man, a ga maš? Kak si ga pa kupu? Zanima me namreč koliko pri Mlaka-komu računajo za dostavo, ker sem iz Štajerskega konca, pa ne bi rad se vozil v Ljubljano. Al majo v Celju slučajno poslovalnico?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

tha_man ::

Jaz sem ga kupil v trgovini Belbled na Otočcu pri Novem mestu (ne vem od kod so ga tam dobili, verjetno od Mlacoma...). Zanj pa sem dal 17900 SIT, vključujoč 10%novoletni popust.

Lahko pa vprašaš na Mlacom če lahko pošljejo po hitri pošti, poštnina je dokaj nizka, pripelje pa ti na dom.

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Matek ::

Sem pisal na mlacom. Kje pa ima vse belbled poslovalnice?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

tha_man ::

Mislim da je Belbled samo na Otočcu. To je ena taka majhna trgovina z rač. opremo, ampak so dokaj poceni in da se z njimi zmenit da ti nabavijo komponente z vseh vetrov (glavno da se dobi v SLO).
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

TylerDurden ::

Tista frjolčna zadeva je nosilec za full size boarde, npr če maš kakšno kartico, ki sega do tam, jo še tam pričvrstiš, da ne fedrira v PCI slotu.

Jaz sem vzel 3 ohišja pri belbledu, 1 črno in dve srebrni, cena, sitnica: črno 17, srebrna 21k SIT.

Let\'s make some soap ...

kuglvinkl ::

Kje točno je to na Otočcu?
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Lej te cene!!! Si že prej kupoval pri njih? Kakšen je support in servis?
Your focus determines your reallity

tha_man ::

kunglvinkl, za lokacijo mislim da imaš eno slikco na njihovi strani. Vglavnem, če greš iz Novega mesta po stari cesti proti Otočcu, boš malce za tem ko prideš tam videl na levi eno trgovino (mislim da je Mercator). Pred njo zaviješ levo, greš izpod nekega podhoda (precej ozek), takoj za njim spet levo, potem pa naprej po cesti dokler ne prideš do križišča, kjer gre cesta v obe smeri (naravnost in na desno) dokaj strmo navzgor. Tam zaviješ desno, potem pa boš kmalu pripeljal direkt do Belbleda (hiša je na vrhu vzpetine, na levi strani ceste).

Pri njih sem sicer kupil moj prvi Pentium 100 (pred cca 6 leti), ki še vedno prav lepo deluje pri enem frendu :D. CD-ROM (Teac 6X), ohišje, napajalec in floppy pa sem uporabljal še prejšnji mesec (floppy še vedno :D). Edina stvar ki je crknila je bila ena palčka rama (8 mega), katero so zamenjali brez problema. Sta pa tam kupla računalnike tud dva soseda (Duron 600 in 700), pa oba delujeta brez problemov. Tako da osebno imam samo dobre izkušnje z njimi. Edino kar se ponavadi pripeti pri Belbledu je, da skoraj obvezno narobe priklopi audio cd kabel :P
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

kuglvinkl ::

Tnx. Lepo je videti, da maš kul štacuno malodane pred vrati (od oka 25km) za vikend.
Your focus determines your reallity

royt ::

Ko kupim nov računalnik, je to ohišje moje :D

lp
royt

dukedl ::

mi smo ga v firmi kupil..srebrnga...ful lep, dost prostora not..jz kr premisljujem da si se se zase kupu za domov enga..najbolj mi je crn vsec...najboljs je pa to da mas ventilator pred diski in jih hladi...zakon!:D
lp dukedl

icek ::

Mi lahko nekdo razlozi te oznake, ki jih ima mlacom na svojem ceniku za Chieftece? Niker na http://www.chieftec.com ne najdem CS601 & CS2001 modela.

matter ::

raje kupi antec pri redrat. Cenej pa ista zadeva.

icek ::

Ni to ravno odgovor na moje vprasanje. :)
Pri redrat je se treba postnino racunat poleg. Ali majo tud klasicno trgovino?

matter ::

Sm mislu dak upujep, ker si spraševal o modelih ;)
Sicer pa je poštnina 300 sit mene prišla, ki sem iz Kr.

icek ::

Saj bom nekaj kupo ja, pac gledam vse moznosti.
postnina 300sit za ohisje?? Ce sem jaz za napajalnik placal skoraj jurja pa je manjsa pa lazja skatla.

Turtle ::

Pr AGTju majo crnga za 16.600,00 pa še neke nove TT verzije!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti lepo hišje z 350W do 15K SIT

Oddelek: Kaj kupiti
10874 (775) komar
»

Maxtor ali Seagate 80GB ta tiha verzija

Oddelek: Kaj kupiti
141440 (1146) Fury
»

tisanje trdih DISKOV!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131296 (909) toplakm
»

kam naprej v šolo za računalnike"!

Oddelek: Loža
451997 (1393) Klemenn
»

Tihi diski?

Oddelek: Strojna oprema
381874 (1231) burekar

Več podobnih tem