» »

Geforce 256 SDR + Win XP - noče da ga jebeš

Geforce 256 SDR + Win XP - noče da ga jebeš

Vanich ::

Imam navadno GeForce 256 SDR Creative grafično, in windows XP jo noče pravilno prepoznat. Pravi: - napaka -code 10. Ne pomagajo nobeni drajverji - ne Microsoftovi, ne Creativovi, ne Nvidiini. Kva bi lahko še pogledal ? Pa kje se kle sploh nastavi monitor v XP-jih ? Al morem taprvo dobit kartico, poj se mi pa šele odprejo nastavitve monitorja ???? Samo sranje s temle XP-ji. Aja, so pa XP Professional. Shit.

burekar ::

Poglej, če e vredu kartica noter prištekana, pa Detonatorje si dej gor. PA ne bi smel bit problemov.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

Kriko ::

Ja brez grafične je bolj malo nastavitev za monitor, zato si ga nastavi na samem monitorju!
Preveri kot je že prej omenil burekar če je kartica prav v slot-u. Lahko da je kje malo mastna pa je slab kontakt, zato ti priporočam, da jo vzameš ven z navadno radirko dobro poradiraš kontakte in jo ponovno vstaviš. Kar fejst jo porini da se lepo vsede. Primi jo na obeh koncih in enakomerno potisni!

Vanich ::

Ne, ni slab kontakt. A je možno, ker je ventilator od kartice montiran na motherboard, ne pa na samo kartico, da je tolk pameten, da ga to moti ??? Ne vidi ventilatorja - noče prepoznati kartice - a je to možno ???

Vanich ::

Aja, še nekej. -Ker, ko zalaufam z drugim diskom, na katerem imam Win ME, mi dela kartica normalno. Kontakti odpadejo. A poj res ostane le še ventilator, oziroma pomanjkanje le-tega ???

tedybear ::

Če ti dela v WIN ME je potem fora v driverjih!
KABEL RULA!!!

Vanich ::

Ma ni fora v drajverih, če sem probou tri različne drajverje za XP - nobeden ne dela.

Vanich ::

A nobeden še ni vidu kej tacga ?
(samo forsiram svoj post....hehehe...)

Vanich ::

...forsiram....

Vanich ::

A še zmeram nobeden ne ve ?
(forsiram.......)

Vanich ::

še vedno forsiram......

AlienGT ::

Probaj še s četrtimi driverji. Pa naj bodo čimbolj "original", kasneje se lahko zezaš tudi s kakšnimi detonatorji.

Jaz sem se 1 teden zaj... da sem našel prave driverje za svoj modem, mam pa tud XP Pro drugač, pol mi je pa končno ratalo. Torej: don't give up.

Vanich ::

Thanks, samo po moje ni fora v tem, ker so original drajverji za Đifors že na XP-jih - in to podpisani s strani Microsoft. Ampak vseeno ne rabota. A to res ni ta fora z ventilatorjem ??? Ker original sem dal dol, ker je crknu. Jebo vas XP da vas jebo.

Vanich ::

forsage....

Brane2 ::

Pepca, neki forsirat.

Ti bo po možu škripnu še Geforce in ventilator.
To je za normalen folk, ne za zafrustrirane vdove.

On the sidenote: Jebesh XP (zaenkrat), 2000ka je čist O.K. kokr pač Okna so lahko...

Ostani v cvetju...

Vanich ::

Sploh nisem zadovoljen z odgovori. Sploh pa ne s tvojim, Brane2. Raj mau razmislte, če je možna ta fora od ventilatorja, al kva koji kurac.....če ma dons že usak šiptar ikspeje, jih bom pa mu še jest.
Pa če mi koj mat umre.


..............še malo forsiranja..................

Brane2 ::

Si že probala resetirat CMOS PCI settings ?

Po skeniranju PCI vodila si mashina, ko je še v BIOSU zapiše, kera kartica je dobila kero področje in interapt itd.

Resetiraj te nastavitve, nastavi, da imaš PnP aware OS in cepaj dalje...

Smrt fashizmu,
Brane

Vanich ::

No, vidiš da znaš, Brane2. Samo čez predsodke je treba jit, aneda ? Thanks - I'll try. Čeprav dvomim da je to v uržah.

miranpozar ::

****************
Code 10
If the device has a "FailReasonString" value in its hardware key, that string is displayed as the error message. The driver or enumerator places this registry string value there. If there is no "FailReasonString" in the hardware key, the following generic error message is displayed:
This device is either not present, not working properly, or does not have all the drivers installed. (Code 10)

Try upgrading the device drivers for this device.

Solution button: Update Driver
To resolve this error code, make sure the device is connected to the computer correctly. For example, make sure all cables are plugged in fully and that all adapter cards are properly seated. Follow the suggested solution button and update the device driver. It may be possible to remove the device and redetect it using the Add New Hardware wizard.
****************
Ventilator pa zagotovo ni kriv, daj no!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Vanich ::

Hvala miranpozar, vendar sem vse to že probal. Kot že rečeno, mi kartica na drugem sistema (isti računalnik- drugi disk - win98) dela brez problema, torej ni problem v hardveru. Mau so smotan teli ikspeji, no.
Ampak vseen hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako ugotoviti kaj mi serje? Bluescreeni...

Oddelek: Pomoč in nasveti
192589 (1980) Cold1
»

Cd in dvd se ne odzivata

Oddelek: Pomoč in nasveti
51066 (1006) Sharkb1te
»

Nujno! Pomoc pri zaznavi CD-roma!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81521 (1340) pale
»

Pinnacle PCTV Stereo ... help!

Oddelek: Strojna oprema
82770 (2682) doublemp
»

Problem z instalacijo Promise Ultra100 TX2 (tm) IDE Controller-jem

Oddelek: Pomoč in nasveti
61416 (1328) Brane2

Več podobnih tem