» »

Sprememba podatkov v cert. za KLIK

Sprememba podatkov v cert. za KLIK

MTm2H37rqt7B ::

Pozdravljeni!

Imam certifikat za dostopanje do NLB Klik. Ko sem posiljal podatke za kreiranje certifikata sem vnesel pac takrat veljavne podatke. Nedavno nazaj, pa sem spremenil e-mail naslov. Tako da zdaj imam certifikat, ki vsebuje stari e-mail naslov, kateri ni vec v uporabi oz. pomojem sploh ne obstaja vec. Ker zelim kdaj pa kdaj digitalno podpisati tudi kaksen e-mail, bi pac zelel da ima certifikat tudi pravi e-mail naslov.

Zato me zanima, ce je zadosti da posljem vlogo za spremembo osebnih podatkov? Bom potem prejel nov certifikat z posodobljenimi podatki? Ali bodo to spremenili, nevem, recimo samo na Klik sistemu?

Kekec ::

Certifikat ne vsebuje email naslova. Torej ne vidim razloga zakaj bi rabil novega.

MTm2H37rqt7B ::

V certifikatu Subject Alternative Name je vnos: RFC822 Name=ime.priimek@stari.email

Kekec ::

JA ok to že ampak to ni pogoj da podpišeš svoj mail ki ima drug naslov.

MTm2H37rqt7B ::

Pa recimo, da me to neznansko moti ker sem perfekcionist, da so stari podatki notri. Vprasanje se zmeraj ostaja: Ce posljem vlogo za spremembo osnovnih podatkov... dobim nov certifikat?

Kekec ::

To pa nebi vedel, najboljš da vprašaš v kliku. Dobiš ga že lahko nevem pa če je zastojn.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iztek sigen-ca certifikata

Oddelek: Informacijska varnost
207630 (3670) mix384food
»

Banka - prijava z digitalni potrdilom

Oddelek: Loža
223432 (2767) krucymucy
»

problemi z digitalnim certifikatom SIGEN-CA

Oddelek: Informacijska varnost
3417375 (8166) Ice-Heki
»

namestitev kvalificiranega digitalnega potrdila v brskalniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
103210 (3069) alese
»

Sigen-CA in osebni podatki

Oddelek: Informacijska varnost
61828 (1652) BlueRunner

Več podobnih tem